Poster

Zahl der Lose: 82

1951 Pál György (1906-1986): Jégkár ellen... Plakátterv (akvarell, papír) + az elkészült plakát. A plakátterven minisztériumi engedélyezési pecsétek aláírások a hátoldalon. 32x24 cm
12020.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Ha életét megunta..., Igmándi keserűvíz reklámos villamosplakát, Globus nyomdai műintézet, 24×17 cm
12021.

Rufpreis:
5 000 HUF
3 téves elgondolás, Igmándi keserűvíz reklámos villamosplakát, Globus nyomdai műintézet, 24×17 cm
12022.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ön kérem mire vár? Igmándi keserűvíz reklámos villamosplakát, Globus nyomdai műintézet, 24×17 cm
12023.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1946-1948 Káldor László (1905-1963): Duna (Bristol) Szálloda, villamosplakát, Plakát- Címke- és Zeneműnyomda, 24,5×16,5 cm
12024.

Rufpreis:
5 000 HUF
Verseny cipőpaszta, villamosplakát, Athenaeum ny., 23,5×16 cm
12025.

Rufpreis:
5 000 HUF
1942 Ne szemeteljünk!, BSzKRT villamosplakát, kis sérüléssel, 23×17,5 cm
12026.

Rufpreis:
5 000 HUF
1928 Felhívás a város összes bolondjához, az Esztergomi Kath. Legényegylet farsangzáró bolondestjére, Etter Jenő polgármester hagyatékából, hajtott, de jó állapotban, 62×47 cm
12027.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
16
1943 A Budapestre összehívott XXXI. Országos Katolikus Nagygyűlés plakátja, hajtogatva, de jó állapotban, 62×47 cm
12028.

Rufpreis:
6 000 HUF
1921 Így győz Hazánk! színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, 31×23 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, 31×23 cm
12029.

1921 "Így győz Hazánk!" színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, 31×23 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, 31×23 cm

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1921 A népszavazási terület átadása. ... Ferrario tábornok, a Szövetségközi Tábornoki Bizottság elnök által kiadott háromnyelvű hirdetmény. A Sopron környékén a népszavazás eredménye alapján Magyarországnak visszaadott területek kiürítéséről. 82x59 cm. Sérült, savas papír.
12030.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
20
1921 Sopron, Ödenburg; Macht auf! Wir haben noch nicht genug geraubt. / Soproni népszavazás, propaganda plakátja. Litográfia. Szakadásokkal, hiánnyal. Ritka! 48x62 cm
12031.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF