Kunst, Antikvitäten

Zahl der Lose: 29

Pécel község 5. számú szavazatszedő küldöttsége feliratú réz pecsétnyomó, fa markolattal, tetején rézlapon a vésnök nevével és címével (Schubauer János vésnök, Bp. IV., Duna u. 6.), d: 3 cm, m: 9 cm
11026.

"Pécel község 5. számú szavazatszedő küldöttsége" feliratú réz pecsétnyomó, fa markolattal, tetején rézlapon a vésnök nevével és címével (Schubauer János vésnök, Bp. IV., Duna u. 6.), d: 3 cm, m: 9 cm

Rufpreis:
8 000 HUF
Ezüst (Ag.) pecsétnyomó monogrammal, faun-torzós erotikus jelenetes nyéllel, jelzett, m: 7,5 cm, nettó 101,3 g / silver (Ag) seal with erotic scene
11027.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
cca 1860 Faragott tajtékpipa antik ezüst (Ag.) tetővel és peremmel, jelzett, jó állapotban, h: 15 cm, m: 10,5 cm / meerschaum pipe with silver cap, good condition
11028.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
XIX. sz. vége: tajtékpipa Zichy grófi címerrel saját tokjában. 5,5 cm / meerschaum pipe
11029.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Kínai, faragott csont figura. Rozmáragyar? 11 cm / Chinese ebony figure. 11 cm
11030.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
11031.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
11032.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
XIX. sz.: Vadász lőportartó. Réz, fém, szaru. 17 cm / Gunpowder holder. Copper, metal, tusk. 17 cm
11033.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
XIX. sz.: Tűzaranyozott asztali képkeret. 15x29 cm. Képméret: 10x15 cm / Gold plated frame. Picture size 10x15 cm
11034.

Rufpreis:
5 000 HUF
9
Csiszolt ólomkristály karaffa ezüst (Ag.) szerelékkel, jelzett, csorba nélkül, belül apró hibával, m: 17 cm / lead crystal carafe with silver cup, with hallmark
11035.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
cca 1900 Régi elefántcsont nyeles, gravírozott ezüst (Ag.) pengéjű halkés készlet, 6 db, jelzett, saját dobozában, h: kb. 20 cm, bruttó 217 g
11036.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Végvári magyar vitézeket ábrázoló, nagyméretű, faragott tajtékpipa, ezüst szerelékkel (mesterjegy: JK). Kupakja letört, de javítható 16 cm / Large limestone pipe with silver parts. Decipting Hungarian soldiers. Cap broken.
11037.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF