Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 70

Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Fésülködő aktok. Rézkarc, papír, pecsétes szignóval, üvegezett keretben, 17,5×21,5 cm
10000.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Aba Novák Vilmos (1894 - 1941): Önarckép (1922). Rézkarc, papír, jelzett, 12×10 cm
10001.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
16
Andrássy Kurta János (1911-2008): Guggoló férfi. Monotípia, papír (apró szakadásokkal), jelzett, üvegezett keretben, 24×17 cm
10002.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Bertalan Albert (1899-1957): Divatos hölgy. Vegyes technika, papír (kopásokkal), jelzett, üvegezett keretben, 43×25 cm
10003.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Bohacsek Ede (1889-1915): Falurészlet. Tus, pauszpapír, kis szakadással, jelzett, 21×24 cm
10004.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
47
Bortnyik Sándor (1893-1976): Olvasó nő 1933. Eredeti linólevonat, papír, kis gyűrődéssel, folttal, 22×17 cm
10005.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Burchard-Bélaváry István (1864-1933): Érkezik az ara. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 30×60 cm
10006.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
15
Czóbel Béla (1883-1976): Női fej 1944. Szén, papír, jelzett, 34×24 cm
10007.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Olvasó nő az asztalnál. Olaj, karton, jelzett, keretben, 39×29 cm
10008.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Derkovits Gyula (1894-1934): Halottsiratás 1924 I/20. Fametszet, hártyapapír, jelzett, kis gyűrődéssel, 14×28 cm (Fónagy Bélának őszinte örök barátsággal 1927 X/17)
10009.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
20
Dévényi János (1956- ): Körmetszés 2016, akril, vászon, hátulján jelzett, fa keretben, 50×70 cm
10010.

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Magányos tehén. Akvarell, papír, jelzett, 26×36 cm
10011.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF