Juwelen

Zahl der Lose: 8

Szecessziós ezüst (Ag.) cigarettatárca monogrammal, jelzett, 9,5×7×1,5 cm, bruttó 75 g / Silver Art Nouveau cigarette box, hallmarked, 9,5×7×1,5 cm, gross weight 75 g
19000.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Ezüst (Ag.) ovális gyógyszeres dobozka rózsa díszítéssel, belül aranyozott. Jelzett, 4×3,5 cm, nettó: 27 g / Silver oval pill box, 4×3,5 cm, net.: 27 g
19001.

Rufpreis:
8 000 HUF
Ezüst (Ag.) teakiöntő, kalapált, bordásan öblös test rózsamintás díszítéssel, elefántcsont gyűrűvel, nettó:1098 g, m:24,5 cm / Silver teapot, net.: 1098 g h: 24,5 cm
19002.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
Ezüst (Ag.) áttört szélű kosár, jelzett, mesterjeggyel, préselt lemez, domborított, 42×26 cm, nettó:648 g / Silver basket, hallmarked, 42x26 cm, net.: 648 g
19003.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
cca 1900 ezüst (Ag,) aufsatz, jelzett, mesterjeggyel, üveg betét nélkül, nettó:395 g, m: 18,5 cm, d: 18 cm / Antique silver aufsatz, marked, without glass, net.: 395 g, h: 18,5 cm, d: 18 cm
19004.

Rufpreis:
85 000 HUF
229,73
250,00
Ezüst (Ag.) historizáló karos gyertyatartópár, jelzett, mesterjeggyel (JL), levehető felső résszel, m:52 cm több helyen sérült, nettó (együtt a kettő):1630 g /  Silver (Ag.) candlestick pair, hallmarked, with master mark (JL), h: 52 cm, with small damages, total net weight: 1630 g
19005.

Rufpreis:
240 000 HUF
648,65
705,88
J. C. Klinkosch ezüst (Ag.) műhely (Bécs), historizáló füles tálca, préselt és poncolt díszítésekkel, jelzett, mesterjeggyel, 55×34 cm, nettó: 1452 g /  Silver (Ag.) tray from the atelier of J. C. Klinkosch, Wien, decorated, hallmarked, with masters mark, 55×34 cm, net weight: 1452 g
19006.

J. C. Klinkosch ezüst (Ag.) műhely (Bécs), historizáló füles tálca, préselt és poncolt díszítésekkel, jelzett, mesterjeggyel, 55×34 cm, nettó: 1452 g / Silver (Ag.) tray from the atelier of J. C. Klinkosch, Wien, decorated, hallmarked, with master's mark, 55×34 cm, net weight: 1452 g

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
14K arany zsebóra zománc festett miniatúra díszítéssel. Kulcsos szerkezettel. Kulcs nélkül / 14 C gold pocket watch with enameld ornament. Key winding. Without key 24,8 g d:31 mm
19007.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF