Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 74

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Gyártelepi alkony. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
10000.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Barta Ernő (1878-1956): Jézus születése. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm
10001.

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18
Bencze László (1907-1992): Asszonyok. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 36×55 cm
10002.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
9
Bényi László (1909-2004): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×30 cm
10003.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Chovan Lóránt (1913-2007): Női portré. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
10004.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Bernardus Fransiscus Coesel (1886-1952): Ház a vízparton. Olaj, vászon, jelzett, 24×33 cm / House by the water, oil on canvas, signed, 24×33 cm
10005.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Csavlek András (1942-): Október. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×40 cm
10006.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
Csillag József (1894-1977): Őszi erdő. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 37×60 cm
10007.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Diósy Antal (1895-1977): Félakt. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 68×48 cm
10008.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Téli Dunántúl. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×44 cm
10009.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Edvi Illés Aladárné, Karády Etel (1877-1963): Virágcsendélet 1936. Olaj, karton, jelzett, sérült keretben, 54×43 cm
10010.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Edvi Illés Ödön (1877-1945): Duna part. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×39 cm
10011.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF