Uhren

Zahl der Lose: 14

cca XIX. század vége Cuendet Constant Budapest svájci utazó óra, római számos számlappal, fém-üveg óratesttel, az óra alján alig látható tulajdonosi bejegyzéssel, eredeti tokkal, és húzókulccsal, kis karcolásokkal, kopott, sérült tokkal, működik./ cca End of 19th century Cuendet Constant Budapest swiss travel clock, with roman number clock face, metal-glass body-clock, with a pale notice on the bottom, with original box, and key, with little scratches on the bottom, with worn and damaged box, working.
11150.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
11151.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Drounchan Vince Budapest, jelzett ezüst zsebóra. Duplafedeles. Szép, működő állapotban / Silver pocket watch.
11152.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Omega ezüst női karóra bőr szíjjal, szép, működő állapotban / Silver wristwatch for women
11153.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
13
Ezüst zsebóra, ezüst óralánccal, kulcsos szerkezettel, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11154.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Johann Jorgo Wien, duplafedeles ezüst zsebóra szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11155.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Árpád, jelzett ezüst zsebóra ezüst lánccal. Duplafedeles. Szép, működő állapotban / Silver pocket watch.
11156.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Ezüst Longines zsebóra, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11157.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Tulaezüst Armada Watch zsebóra angyalos magyar címerrel a tokon, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11158.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
9
Ezüst Doxa zsebóra, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11159.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
10
Ezüst Tavannes zsebóra, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11160.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
10
11161.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF