Porzellan

Zahl der Lose: 18

Zsolnay díszkancsó, női aktfigurával, formaterv: Apáti Abt Sándor és Mack Lajos, eozin mázas, apró máz hibákkal, jelzett (körpecsét), formaszám: 5986, m:42 cm /  Zsolnay decorative jug with nude designed by Sándor Abt and Lajos Mack, eosin glazing, with minor flaws on the glaze, with hallmark, no. 5986, h: 42 cm
11100.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 486,49
1 617,65
17
cca 1880 Zsolnay díszváza írisz és pünkösdirózsa díszítéssel, porcelánfajansz, kézzel festett, jelzett (körpecséttel), hibátlan, formaszám: 483, m: 30 cm /  cca 1880 Zsolnay decorative vase with floral motifs, faience, handpainted, with hallmark, in flawless condition, no. 483, h: 30 cm
11101.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
Zsolnay tál, kézzel festett porcelánfajansz, hibátlan, jelzett (Z.W. Pécs), formaszám:233, m:10,5 cm, d:26 cm /  Zsolnay bowl, handpainted faience, with hallmark (Z.W. Pécs), no. 233, h: 10,5 cm, d: 26 cm
11102.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
13
cca 1880 Zsolnay virág mintás tál, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett (TJM), hibátlan, d:33,5 cm /  cca 1880 Zsolnay plate with floral motifs, handpainted faience, with hallmark (TJM), in flawless condition, d: 33,5 cm
11103.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
Zsolnay óriás dísztál orientalizáló mintával, kézzel festett, jelzett (Bosnyák Tiborné), hibátlan, d:64 cm /  Zsolnay decorative plate with Oriental motifs, handpainted, with hallmark (Bosnyák Tiborné), in flawless condition, d: 64 cm
11104.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
cca 1880 Zsolnay petróleumlámpa, hiányos, kézzel festett porcelánfajansz test, bronz talapzattal, m:35 cm (bura nélkül) /  cca 1880 Zsolnay kerosene lamp, handpainted faience body with bronze bottom, h: 35 cm (without glass)
11105.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
10
Zsolnay kakas csipegető tyúkkal, kézzel festett mázas porcelánfajansz, jelzett (körpecsét és Mack Lajos), restaurált, m: 11 cm /  Zsolnay rooster with hen, handpainted faience, with hallmark (Lajos Mack), restorated, m: 11 cm
11106.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1890 Fischer Emil áttört padlóváza, kézzel festett mázas keménycserép,restaurált, nagyon apró lepattanással, m:46 cm /  cca 1890 Emil Fischer vase, handpainted, restorated, with minor flaw, h: 46 cm
11107.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
cca 1890 Fischer Ignác korsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett Fischer I. Budapest m: 14 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint
11108.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, díszkorsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett Fischer I. Budapest m: 14 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint
11109.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
cca 1840 Herendi petrezselyemlevél mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), jó állapotban, d: 24 cm Fischer Mór időszak /  cca 1840 Herend soup plate from the era of Móric Fischer, handpainted, with hallmark, in good condition, d: 24 cm
11110.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
14
Herendi Viktória mintás dísz falitál, áttört széllel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 38,5 cm, mélysége: 6,5 cm /  Herend Queen Victoria decorative plate, handpainted, with hallmark, in flawless condition, d: 38,5 cm, depth: 6,5 cm
11111.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF