Czigány Dezső (1883-1938): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, 39×31 cm Hátoldalán kézzel írt sorokkal
,,A madár elröpül
Rózsi elhervad
a mi barátságunk
...............
Dezső"