Nagy méretű Herendi porcelán padlóváza koi halas füllel, kézzel festet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Nagy-meretu-Herendi-porcelan-padlovaza-koi-halas-fullel-kezzel-festett-jelzett-minimalis-~II2184178
2184178
11073
373
50000
Beschreibung: Nagy méretű Herendi porcelán padlóváza koi halas füllel, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 46 cm
: karap_norbert