Mág Tamás (1952-2019): Nagyvárad, kora esti hangulat a Körös partján.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/373/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000021/Mag-Tamas-1952-2019-Nagyvarad-kora-esti-hangulat-a-Koros-partjan-Olaj-vaszon-jelzett-a~II2178514
2178514
10137
373
150000
Beschreibung: Mág Tamás (1952-2019): Nagyvárad, kora esti hangulat a Körös partján. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán is. A Nagyváradon született festÅ‘művész ezen az alkotásán szülÅ‘városát örökÃtette meg. Fa keretben. 50x60 cm
: kozár_edit