Umschläge mit Münzen und Banknoten

Zahl der Lose: 66

1992. 500Ft Ag Szent László Magyarországi I. László király halálának 900. évfordulója sorszámozott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel, magyar nyelvű leírással T:PP patina  Adamo EM125
30042.

1992. 500Ft Ag "Szent László" "Magyarországi I. László király halálának 900. évfordulója" sorszámozott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel, magyar nyelvű leírással T:PP patina Adamo EM125

Rufpreis:
1 200 HUF
32
Amerikai Egyesült Államok 1982S 1/2$ Ag George Washington születésének 250. évfordulója érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:PP patina USA 1982S 1/2 Dollars Ag George Washington, 250th Birth Anniversary in coin envelope with stamps and cancellations C:PP patina Krause KM#208
30043.

Amerikai Egyesült Államok 1982S 1/2$ Ag "George Washington születésének 250. évfordulója" érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:PP patina USA 1982S 1/2 Dollars Ag "George Washington, 250th Birth Anniversary" in coin envelope with stamps and cancellations C:PP patina Krause KM#208

Rufpreis:
5 000 HUF
Ausztria 1967. 25Sch Ag Mária Terézia születésének 250. ébfordulója sorszámozott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:2 patina  Austria1967. 25 Schilling Ag 250th Anniversary - Birth of Maria Theresa in numbered envelope with stamps C:XF patina  Krause KM#2901
30044.

Ausztria 1967. 25Sch Ag "Mária Terézia születésének 250. ébfordulója" sorszámozott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:2 patina Austria1967. 25 Schilling Ag "250th Anniversary - Birth of Maria Theresa" in numbered envelope with stamps C:XF patina Krause KM#2901

Rufpreis:
1 200 HUF
18
Ausztria 1998. 2,5EUR Cu-Ni-Zn Sissi halálának 100. évfordulója emlékérem bélyeges borítékban, elsőnapi bélyegzéssel T:BU  Austria 1998. 2,5 Euro Cu-Ni-Zn 100th Anniversary of Death of Sissi commemorative medal in stamped envelope with FDC stamp C:BU
30045.

Ausztria 1998. 2,5EUR Cu-Ni-Zn "Sissi halálának 100. évfordulója" emlékérem bélyeges borítékban, elsőnapi bélyegzéssel T:BU Austria 1998. 2,5 Euro Cu-Ni-Zn "100th Anniversary of Death of Sissi" commemorative medal in stamped envelope with FDC stamp C:BU

Rufpreis:
1 200 HUF
13
Belgium 1977. Peter Paul Rubens a Postamesterek gondozásában kiadott Ag emlékérem (20g) érmés, bélyeges borítékon, Belgium bélyeggel, elsőnapi bélyegzővel, dán nyelvű ismertetővel, műbőr tokban T:PP  Belgium 1977. Peter Paul Rubens Ag medallion (20g) / International Society of Postmasters - Medallic First Day Cover with Danish information, in faux leather case C:PP
30046.

Belgium 1977. "Peter Paul Rubens" a Postamesterek gondozásában kiadott Ag emlékérem (20g) érmés, bélyeges borítékon, Belgium bélyeggel, elsőnapi bélyegzővel, dán nyelvű ismertetővel, műbőr tokban T:PP Belgium 1977. "Peter Paul Rubens" Ag medallion (20g) / International Society of Postmasters - Medallic First Day Cover with Danish information, in faux leather case C:PP

Rufpreis:
6 000 HUF
Hollandia 1998. 1E Jan, Jans en de Kinderen felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, hátulján négy nyelvű leírással T:1 Netherlands 1998. 1 Ecu Jan, Jans en de Kinderen in envelope with stamps and cancellation, with descriptions in four languages on the back T:UNC
30047.

Hollandia 1998. 1E "Jan, Jans en de Kinderen" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, hátulján négy nyelvű leírással T:1 Netherlands 1998. 1 Ecu "Jan, Jans en de Kinderen" in envelope with stamps and cancellation, with descriptions in four languages on the back T:UNC

Rufpreis:
1 600 HUF
Lichtenstein 2015. Weihnachten 2015 patinázott Ag emlékérem, érmés borítékban bélyeggel, bélyegzéssel (~20g/0.900/30mm) T:1 Lichtenstein 2015. Weihnachten 2015 Ag commemorative medallion with artifical patina in coin envelope with stamps and cancellations (~20g/0.900/30mm) C:UNC
30048.

Lichtenstein 2015. "Weihnachten 2015" patinázott Ag emlékérem, érmés borítékban bélyeggel, bélyegzéssel (~20g/0.900/30mm) T:1 Lichtenstein 2015. "Weihnachten 2015" Ag commemorative medallion with artifical patina in coin envelope with stamps and cancellations (~20g/0.900/30mm) C:UNC

Rufpreis:
3 000 HUF
Nagy-Britannia 1977. J.M.V. Turner születésének 200. évfordulójára Ag emlékérem érmés, bélyeges borítékon, 4 darab Nagy-Britannia bélyeggel, elsőnapi bélyegzővel, angol nyelvű ismertetővel, műbőr tokban T:PP  Great Britain 1977. For the 200th anniversary of the birth of J.M.W. Turner Ag medallion / International Society of Postmasters - Medallic First Day Cover with 4 Great Britain stamps, with English information, in faux leather case C:PP
30049.

Nagy-Britannia 1977. "J.M.V. Turner születésének 200. évfordulójára" Ag emlékérem érmés, bélyeges borítékon, 4 darab Nagy-Britannia bélyeggel, elsőnapi bélyegzővel, angol nyelvű ismertetővel, műbőr tokban T:PP Great Britain 1977. "For the 200th anniversary of the birth of J.M.W. Turner" Ag medallion / International Society of Postmasters - Medallic First Day Cover with 4 Great Britain stamps, with English information, in faux leather case C:PP

Rufpreis:
8 000 HUF
Svájc 2015. Servus Andy! részben festett, ezüstözött fém emlékérem, érmés borítékban bélyeggel, bélyegzéssel T:PP kis foltok Switzerland 2015. Servus Andy! partly painted, silvered metal commemorative medallion in coin envelope with stamps and cancellations C:PP small spots
30050.

Svájc 2015. "Servus Andy!" részben festett, ezüstözött fém emlékérem, érmés borítékban bélyeggel, bélyegzéssel T:PP kis foltok Switzerland 2015. "Servus Andy!" partly painted, silvered metal commemorative medallion in coin envelope with stamps and cancellations C:PP small spots

Rufpreis:
1 600 HUF
Afganisztán 1980. 50p, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1  Afghanistan 1980. 50 Pul in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30051.

Rufpreis:
800 HUF
Algéria 1974. 5c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1  Algeria 1974. 5 Centimes in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30052.

Rufpreis:
800 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1987. 25c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1  USA 1987. 25 Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30053.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF