Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 23

Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Testnevelési Tanács Br érem (61mm) T:2- ph  Hungary 1926. National Sport Committee Br medallion. Sign.: Lajos Berán (61mm) C:VF edge error
30783.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" Br érem (61mm) T:2- ph Hungary 1926. "National Sport Committee" Br medallion. Sign.: Lajos Berán (61mm) C:VF edge error

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Testnevelési Tanács kétoldalas, vert Br emlékérem (60mm) T:1
30784.

Rufpreis:
2 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1938. Magyar Sí Szövetség 1913-1938 Br plakett, hátlapon LUDVIG BP gyártói jelzéssel (79x63mm) T:1-,2
30785.

Berán Lajos (1882-1943) 1938. "Magyar Sí Szövetség 1913-1938" Br plakett, hátlapon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (79x63mm) T:1-,2

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
Holló Barnabás (1865-1917) 1931. Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás Br emlékplakett, hátoldalán LUDVIG gyártói jelzéssel, hátlapon TIHANY FÜRED 1931 gravírozással (68x49mm) T:2
30786.

Holló Barnabás (1865-1917) 1931. "Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás" Br emlékplakett, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátlapon "TIHANY FÜRED 1931" gravírozással (68x49mm) T:2

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Iván István (1905-1968) 1949. Nemzetközi Diákszövetség IUS / X. Nyári Főiskolai Világbajnokság - Budapest Br sport emlékérem füllel, eredeti tokban (60mm) T:2
30787.

Iván István (1905-1968) 1949. "Nemzetközi Diákszövetség IUS / X. Nyári Főiskolai Világbajnokság - Budapest" Br sport emlékérem füllel, eredeti tokban (60mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
Várhelyi György (1942- ) DN Elek Ilona bronzplakett / Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség 1907 kétoldalas, öntött Br sport emlékplakett (69mm) T:1-,2 kis patina
30788.

Várhelyi György (1942- ) DN "Elek Ilona bronzplakett / Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség 1907" kétoldalas, öntött Br sport emlékplakett (69mm) T:1-,2 kis patina

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1896. Szt. Gotthárdi (Szentgotthárdi) Kerékpár Egyesület zománcozott sport jelvény, A. BELADA WIEN VII. 2 MARIAHILFERST. 54 gyártói jelzéssel (44x34mm) T:2,2- több zománchiba
30789.

1896. "Szt. Gotthárdi (Szentgotthárdi) Kerékpár Egyesület" zománcozott sport jelvény, "A. BELADA WIEN VII. 2 MARIAHILFERST. 54" gyártói jelzéssel (44x34mm) T:2,2- több zománchiba

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
1908. Ép ész edzett testben él / N.S.E. 1908.XII.6. jelzett Ag díjérem, S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) gyártói jelzéssel, fülezett, mellszalaggal (30mm) T:1-
30790.

1908. "Ép ész edzett testben él / N.S.E. 1908.XII.6." jelzett Ag díjérem, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel, fülezett, mellszalaggal (30mm) T:1-

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
~1930. Hunyadi János Polgári Lövész Egyesület B.Pest VII. Ker. egyoldalas Br plakett Kapás Verseny I. díj gravírozással, hátoldalán forrasztásnyommal (90x63mm) T:2
30791.

~1930. "Hunyadi János Polgári Lövész Egyesület B.Pest VII. Ker." egyoldalas Br plakett "Kapás Verseny I. díj" gravírozással, hátoldalán forrasztásnyommal (90x63mm) T:2

Rufpreis:
4 000 HUF
~1930. Női korcsolyázót ábrázoló Br emlékérem. Szign.: A. Hofmann (56x54mm) T:1-
30792.

Rufpreis:
4 000 HUF
1936. Dreher Sportkör 1926-1936 kétoldalas Br sport emlékérem, LUDVIG BP gyártói jelzéssel, eredeti tokban (36mm) T:1-
30793.

1936. "Dreher Sportkör 1926-1936" kétoldalas Br sport emlékérem, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (36mm) T:1-

Rufpreis:
6 000 HUF
1937. MASZ 1897-1937 zománcozott jelvény (34x25mm) valamint Magyar Athletikai Szövetség 40 éves fennállásának emlékére Br lapka fa talpon T:1-
30794.

1937. "MASZ 1897-1937" zománcozott jelvény (34x25mm) valamint "Magyar Athletikai Szövetség 40 éves fennállásának emlékére" Br lapka fa talpon T:1-

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF