Musik, Noten

Zahl der Lose: 28

Berta Ilona-Yull Géza: Turul madár... Rigó meg én ... Két uj magyar dal. Irredenta kotta. Bp., én., Rózsavölgyi, kissé foltos, 3 p.
13116.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szilágyi Béla székely főhadnagy legszebb irredenta dalai. III. füzet. Irredenta kotta. Bp., Pesti könyvnyomda, szakadt, 4 p.
13117.

Rufpreis:
1 000 HUF
Murgács Kálmán 2 db irredenta kottája:  Murgács Kálmán legújabb irredenta dalai. Bp., én., Szerzői, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 7 p.; Murgács Kálmán legújabb hazafias dalai. V. füzet. Bp.,1921,Rózsavölgyi, javított 4 p.
13118.

Rufpreis:
2 000 HUF
Radnai György: Két irredenta dal. 1. Nincs elveszve Magyarország szép hazánk..! 2. Lesz még szöllő lágy kenyérrel..! Irredenta kotta. Bp., én., Pesti Könyvnyomda Rt., 4 p.
13119.

Rufpreis:
1 000 HUF
20
Halász István-Győry Emil: Piros hajnal-fehér álom-zöld remény. Irredenta kotta. Bp., én., Rózsavölgyi, kissé foltos, kis szakadással, 3 p.
13120.

Rufpreis:
1 000 HUF
Felber Pál: Károly király sok ágyúja dörög. Három somogyi baka nota. Bp.,1916,Bárd Ferenc, javított, szakadt, 5 p.
13121.

Rufpreis:
1 000 HUF
Rónay Béla-Homonnay Lajos: Királyunk imája. Rákospalota-Ujfalu,é.n. (1914-1916), MÁV Testvériség Dal, Zene és Önképző Köre, kis javítással, 4 p.
13122.

Rufpreis:
1 000 HUF
20
Hazslinszky Gusztáv: Millenniumi király hymnusz. Bp., én., Pesti Könyvnyomda Rt., 2. kiadás, 4 p.
13123.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1900-1910 Beregi Béla: Bakanóták. Op. 68. H. n., é. n., szerzői kiadás. 8 p. Kotta. Borító kis szakadással. Enyhén foltos, hajtásnyommal.
13124.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1920-22 Bohuss Rezső: Sír a Bácska. Irredenta dal. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Tsa. Kotta. Kisebb szakadásokkal, borítóján névbejegyzéssel és dátummal.
13125.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1900-1910 Kurucz dalok teljes gyűjteménye, köztük az Ocskay brigadéros összes zeneszámai. Czimbalomra átírta Allaga Géza. Hegedűre átírta: Bloch József. Bp., é. n., Rozsnyai Károly. 45 p. Kotta. Borító és első lap kisebb szakadással.
13126.

Rufpreis:
1 000 HUF
13
cca 1939-1940 Jung Deutschland auf der Wacht. Soldatenlieder und Märsche für Klavier in leichter Bearbeitung von M. P. Heller. Berlin, é. n., Richard Birnbach Verlag. 87 p. Kotta. Kiadói papírkötés. Nemzetiszocialista és német katonai, II. világháborús dalok és indulók (Horst Wessel-Lied, Ich hatt einen Kameraden, Bombenfliegermarsch stb.) Borító szakadással, több helyen ragasztott, gerinc sérült, megviselt állapotban. / Nationalsocialist and military marches and songs from the time of the second world war. In damaged condition.
13127.

cca 1939-1940 Jung Deutschland auf der Wacht. Soldatenlieder und Märsche für Klavier in leichter Bearbeitung von M. P. Heller. Berlin, é. n., Richard Birnbach Verlag. 87 p. Kotta. Kiadói papírkötés. Nemzetiszocialista és német katonai, II. világháborús dalok és indulók (Horst Wessel-Lied, Ich hatt' einen Kameraden, Bombenfliegermarsch stb.) Borító szakadással, több helyen ragasztott, gerinc sérült, megviselt állapotban. / Nationalsocialist and military marches and songs from the time of the second world war. In damaged condition.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF