Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 12

Robert Cami (1900-1975) :Ex libris Johis Bapt. Rézkarc, papír, jelzett, 8×6 cm
10500.

Rufpreis:
1 400 HUF
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Lusztig István. Linó, papír, jelzett a dúcon, 8,5×6,5 cm
10501.

Rufpreis:
3 000 HUF
10502.

Rufpreis:
2 400 HUF
Stettner Béla (1928-1984): Galambos Ferenc 70. születésnapjára ex libris. Linó, papír, jelzett, 10,5x15,5 cm
10503.

Rufpreis:
800 HUF
Jelzés nélkül: Humoros jogi ex libris Dr Lustig István. Klisé, papír, 7,5×5,5 cm
10504.

Rufpreis:
1 000 HUF
10505.

Rufpreis:
1 000 HUF
Takács Dezső (1933-): Ex librisek (2db). Linó, papír, jelzett 8x7 cm
10506.

Rufpreis:
800 HUF
10507.

Rufpreis:
2 000 HUF
Willi Geiger (1878-1971): Ex libris Reich Peter Cornel. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5×8,5 cm
10508.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vadász Endre (1901-1944): Koronázó templom, Budapest (Mátyás-templom, Budai Várnegyed, I. ker.). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton (halványan), kézzel színezett. Foltos, üvegezett, sérült fa keretben. Négy oldalas újévi köszöntő lap angol nyelvű szöveggel (With All Good Wishes for Christmas and the New Year) a ahrmadok oldalon. Tamás Galéria kiadása , hátoldalán Published by Tamás Gallery, Budapest felirattal. Tamás Henrik 1937-ben rendezett gyűjteményes kiállítást Vadász Endrének. 1937-44 körül. Nyomat mérete: 13×10 cm. Ritka!
10509.

Rufpreis:
3 000 HUF
Balassitól Nagy Lászlóig. Arcképek a Magyar Irodalom nagyjairól. M. Kiss József metszetei. Hazafias Népfront Országos Tanácsa, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. 1983. Kiadói karton mappában.
10510.

Rufpreis:
2 000 HUF
10511.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF