Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 38

17573.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
17574.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
17575.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Tulipánosláda. Gyöngyszemek a mese- és mondavilágból. Kis Magyarok Könyvtára. Nagybecskerek/Petrovgrad,1939,Globus, 2+155+5 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés.
17576.

Tulipánosláda. Gyöngyszemek a mese- és mondavilágból. Kis Magyarok Könyvtára. Nagybecskerek/Petrovgrad,1939,"Globus", 2+155+5 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés.

Rufpreis:
1 600 HUF
V. Szutyejev: Vidám történetek. Bp.-Moszkva,én.,Móra-Malis, 6 t. Kiadói félvászon-kötés.
17577.

Rufpreis:
1 000 HUF
Mészöly Miklós: Hétalvó puttonyocska. Szántó Piroska rajzaival. Bp.,1955, Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17578.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bálint Ágnes: Én vagyok a Tévé-Maci. Bp.,1983., Móra. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben, két lapon és a hátsó szennylapon és a kötéstábla belsején firkával, a hátsó kötéstáblán a papír hiányos, laza fűzéssel.
17579.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fehér Szarvas: A Szikláshegyek varázslója. Bp., én., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó kötéstábla sérült.
17580.

Rufpreis:
1 000 HUF
Romhányi József: Képes konzerv kifestő könyv. Gábor Éva rajzaival. Bp.,1981, Ságvári Nyomda, 8 sztl. lev. Kiadói haránt alakú papírkötés, kitöltetlen, jó állapotban.
17581.

Rufpreis:
1 400 HUF
17582.

Rufpreis:
1 000 HUF
Daudet Alfonz: A kis Izé. Egy gyermek története. Az ifjúság számára átdolgozott kiadás után ford.: Borostyáni Nándor. Bp.,1883, Légrády, 1 t.+2+276+2 p.+22 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17583.

Rufpreis:
1 000 HUF
17584.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF