Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 26

Italiener, Bruno: Die Darmstädter Pessach-Haggadah. Codex Orientalis 8 der Landesbibliothek zu Darmstadt aus dem vierzehnten Jahrhundert. Herausgegeben und erläutert von Bruno Italiener unter Mitwirkung von Adolf Schmidt. Leipzig, 1928. Karl W. Hiersemann, Leipzig, A 350 sorszámozott példányból a 167. Félbőr kötésben, jobb felső sarka megégett. / 167 of the 350 numbered edition. In half leather binding. Upper right side is burnt.
17451.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
17452.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Dr. Hendrik Jagersma: Izráel története. 1-2. köt. 1. köt.: Az ószvetségi korban. 2. köt.: Nagy Sándortól Bar Kochbáig. Ford.: Czanik Péter. Bp.,1991, ny.n., 250+187 p. Kiadói papírkötés. Ritka!
17453.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Ünnepi imádságok. 1-3.,5-9. köt. Ford.: Schön József. Bp., én. Schlesinger Jos. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, festett lap élekkel, jó állapotban. A 4. kötet hiányzik.
17454.

Rufpreis:
5 000 HUF
1900 Héber nyelvű, Vilniusban kiadott imakönyv. Borító nélkül. 37x25 cm
17455.

Rufpreis:
2 000 HUF
És a halottak újra énekelnek... Eiskovits Miksa máramarosi haszid zsidó zenei gyűjtése. (1938-1939.) Szerk.: Elek Judit. A kottákat megfejtette és digitalizálta: Melis László. Fotók és kommentárok: Roman Vishniac. hn., 2018, Danielfilm Stúdió Kft. Kiadói kartonált papírkötés, CD-melléklet nélkül.
17456.

"És a halottak újra énekelnek..." Eiskovits Miksa máramarosi haszid zsidó zenei gyűjtése. (1938-1939.) Szerk.: Elek Judit. A kottákat megfejtette és digitalizálta: Melis László. Fotók és kommentárok: Roman Vishniac. hn., 2018, Danielfilm Stúdió Kft. Kiadói kartonált papírkötés, CD-melléklet nélkül.

Rufpreis:
2 000 HUF
Máchzor-ünnepi imakönyv II. kötete, Jom Kippur napjára. Wien, gedruckt von Anton Schmid, kaiserl.königl.privilegirten hebräischen Buchdrucker. Kiadói egészbőr kötés, gerince hiányzik, erősen viseltes állapotban / Jewish prayer book, full leather binding
17457.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
17458.

Rufpreis:
5 000 HUF
17459.

Rufpreis:
6 000 HUF
17460.

Rufpreis:
4 000 HUF
17461.

Rufpreis:
1 000 HUF
17462.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF