Porzellan

Zahl der Lose: 148

Herendi dombornyomott virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
11120.

Rufpreis:
3 000 HUF
Herendi virágmintás porcelán tálka, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7,5 és 9 cm
11121.

Rufpreis:
1 200 HUF
Herendi kacsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm
11122.

Rufpreis:
1 600 HUF
14
Herendi Rothshild mintás lámpatest, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, nem kipróbált, m: 20,5 cm
11123.

Rufpreis:
8 000 HUF
Herendi, virág mintás cukorkatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 9 cm
11124.

Rufpreis:
3 000 HUF
Herendi Eton mintás lapostányér ( 6db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 22,5 cm (6×)
11125.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kissé kopott. m:20,5 cm
11126.

Rufpreis:
8 000 HUF
10
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13×8 cm
11127.

Rufpreis:
1 800 HUF
Herendi porcelán agár, fehér mázas, jelzett, 28×12 cm
11128.

Rufpreis:
8 000 HUF
10
Herendi virágmintás leveles füles tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 20x17 cm
11129.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Herendi Viktória mintás porcelán leveles tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 15×8 cm
11130.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Herendi rózsás bonbonier,kézzel festett, rózsán lepattanásokkal, jelzett, d:11 cm
11131.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF