Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 193

Hunfalvy János: Budapest és környéke eredeti képekben. Pest, 1859., Lauffer és Stolp, 243 p+ 1 t.( A váci temető Pesten, acélmetszet) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, kijáró, sérült, hiányos címlappal, három lap kijár (120-127. között), két lap laza, részben kijár (74-79. között), a Rohbock acélmetszetei közül csak egy van meg, a többi hiányzik.
15000.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15001.

Rufpreis:
5 000 HUF
15002.

Rufpreis:
3 000 HUF
15003.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Bokor Ervin: Menekülés a szibériai fogságból. Japánon és Anglián keresztül. Két magyar tiszt viszontagságai. Bp.,1919, Franklin, 520 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
15004.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
21
Debrecen utcanevei. Szerk.: Nábrádi Mihály. Debrecen, 1984, Debrecen megyei városi Tanács V.B. Művelődési Osztálya. Debrecen utcanevei, térkép-melléklettel., 49x69 cm. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15005.

Rufpreis:
1 000 HUF
15006.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15007.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
15008.

Rufpreis:
5 000 HUF
Almásy László: Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky Jenő előszavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t.(címkép)+ 240 p.+28 t. (kétoldalas, fekete-fehér fotók.) Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó térképpel.
15009.

Rufpreis:
4 000 HUF
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Lóczy Lajos előszavával. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.+XXIV+326 p.+8 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, a két körkép és a térkép-melléklet hiányzik.
15010.

Rufpreis:
1 600 HUF
15011.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF