cca 1900 Herendi mezei virág mintás áttört tányér, kézzel festett, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/348/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/cca-1900-Herendi-mezei-virag-mintas-attort-tanyer-kezzel-festett-jelzett-aljan-apro-hajs~II1979359
1979359
11182
348
60000
Rufpreis:
60 000 HUF 162,16 EUR , 176,47 USD
Beschreibung: cca 1900 Herendi mezei virág mintás áttört tányér, kézzel festett, jelzett, alján apró hajszál repedéssel, kopásnyomokkal, d: 23 cm
: turóczi_márk