Porzellan

Zahl der Lose: 143

Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm
11203.

Rufpreis:
5 000 HUF
Herendi porcelán madárka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm
11204.

Rufpreis:
1 600 HUF
Herendi (Tertia) porcelán mokkás csésze, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 5 db
11205.

Rufpreis:
1 600 HUF
Herendi Apponyi mintás porcelán áttört tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13 cm
11206.

Rufpreis:
2 000 HUF
Herendi pipacsos porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, egy csészén mázrepedéssel.
11207.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
20
Antik Herendi díszes lábas talapzat, aranyozás kopott, jelzett (festett koronás), d:16 cm (belső: 11,5 cm)
11208.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
13
Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal
11209.

Rufpreis:
8 000 HUF
Herendi kék mintás cukortartó. Jelzett, hibátlan 12,5 cm
11210.

Rufpreis:
4 000 HUF
Herendi fonott, virágmintás tálka d. 9,5 cm
11211.

Rufpreis:
2 000 HUF
Herendi rózsa dísz. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 7 cm
11212.

Rufpreis:
3 000 HUF
Herendi porcelán papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11213.

Rufpreis:
8 000 HUF
Herendi áttört kis bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m:7 cm
11214.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF