Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 27

Ausztria 1889. Rudolf koronaherceg temetésére Cu zseton (26mm) T:2- ph. Austria 1889. For the Funeral of Rudolf, Crown Prince of Austria Cu jeton (26mm) C:VF edge error
30872.

Ausztria 1889. "Rudolf koronaherceg temetésére" Cu zseton (26mm) T:2- ph. Austria 1889. "For the Funeral of Rudolf, Crown Prince of Austria" Cu jeton (26mm) C:VF edge error

Rufpreis:
1 400 HUF
17
Ausztria DN Austria-Österreich-Autriche - Zum Glück gibts Österreich / Österreich jelzett Ag emlékérem (14,98g/0.925/35mm) T:1 (eredetileg PP) Austria ND Austria-Österreich-Autriche - Zum Glück gibts Österreich / Österreich hallmarked Ag commemorative medallion (14,98g/0.925/35mm) C:UNC (originally PP)
30873.

Ausztria DN "Austria-Österreich-Autriche - Zum Glück gibts Österreich / Österreich" jelzett Ag emlékérem (14,98g/0.925/35mm) T:1 (eredetileg PP) Austria ND "Austria-Österreich-Autriche - Zum Glück gibts Österreich / Österreich" hallmarked Ag commemorative medallion (14,98g/0.925/35mm) C:UNC (originally PP)

Rufpreis:
2 000 HUF
Franciaország 1979. De la Paix Mondial Mouvement Br emlékplakett eredeti dísztokban. Szign.: Sindelák (68mm) T:1 France 1979. De la Paix Mondial Mouvement Br commemorative plaque in original case. Sign.: Sindelák (68mm) C:UNC
30874.

Franciaország 1979. "De la Paix Mondial Mouvement" Br emlékplakett eredeti dísztokban. Szign.: Sindelák (68mm) T:1 France 1979. "De la Paix Mondial Mouvement" Br commemorative plaque in original case. Sign.: Sindelák (68mm) C:UNC

Rufpreis:
2 000 HUF
30875.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
Nagy-Britannia 1912. Modern Művészetek és Ipar / Nemzetközi Kiállítás - London 1912 kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Revillon (59mm) T:2,2- ph. Great Britain 1912. Modern Arts and Industry / International Exhibition - London 1912 double sided Br commemorative medallion. Sign.: Revillon (59mm) C:XF,VF edge error
30876.

Nagy-Britannia 1912. "Modern Művészetek és Ipar / Nemzetközi Kiállítás - London 1912" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Revillon (59mm) T:2,2- ph. Great Britain 1912. "Modern Arts and Industry / International Exhibition - London 1912" double sided Br commemorative medallion. Sign.: Revillon (59mm) C:XF,VF edge error

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Nagy-Britannia 2014. I. Világháború 1914-1918 / The Daily Mail emlékérem fém emlékérem, műanyag tokban, információs lappal T:1  Great Britain 2014. World War I 1914-1918 / The Daily Mail Commemorative Coin commemorative medallion in plastic case with information sheet C:UNC
30877.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nagy-Britannia DN Horatio Nelson / Trafalgar 1805. okt. 21. fém emlékérem (32mm) T:2 Great-Britain ND Horatio Nelson / Trafalgar Oct. 21. 1805. metal commemorative medallion (32mm) C:XF
30878.

Nagy-Britannia DN "Horatio Nelson / Trafalgar 1805. okt. 21." fém emlékérem (32mm) T:2 Great-Britain ND "Horatio Nelson / Trafalgar Oct. 21. 1805." metal commemorative medallion (32mm) C:XF

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Német Államok / Köln 1865. Általános mezőgazdasági kiállítás jelzetlen Ag emlékérem (ANUGA kiállítás elődje) (36,2g/41mm) T:2 kis ph. R! /  German States / Cologne 1865. International Agricultural Exhibition unmarked commemorative Ag medallion (predecessor of ANUGA exhibition) (36,2g/41mm) C:XF small edge error R!
30879.

Német Államok / Köln 1865. "Általános mezőgazdasági kiállítás" jelzetlen Ag emlékérem (ANUGA kiállítás elődje) (36,2g/41mm) T:2 kis ph. R! / German States / Cologne 1865. "International Agricultural Exhibition" unmarked commemorative Ag medallion (predecessor of ANUGA exhibition) (36,2g/41mm) C:XF small edge error R!

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
NSZK DN Rhinoceros - Zaire / Bedrohte Tierwelt Ag emlékérem (31,15g/0.999/40mm) T:1- kis patina FRG ND Rhinoceros - Zaire / Bedrohte Tierwelt Ag commemorative medallion (31,15g/0.999/40mm) C:AU small patina
30880.

NSZK DN "Rhinoceros - Zaire / Bedrohte Tierwelt" Ag emlékérem (31,15g/0.999/40mm) T:1- kis patina FRG ND "Rhinoceros - Zaire / Bedrohte Tierwelt" Ag commemorative medallion (31,15g/0.999/40mm) C:AU small patina

Rufpreis:
4 000 HUF
Németország 2012. Hollandia / 10 éves az Euró aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. Niederlande / 10 Jahre Euro-Bargeld gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
30881.

Rufpreis:
800 HUF
30882.

Rufpreis:
800 HUF
Németország 2012. Szlovákia / 10 éves az Euró aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. Slowakei / 10 Jahre Euro-Bargeld gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
30883.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF