Bücher: Technik

Zahl der Lose: 46

17288.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Jereb Gábor-Szalma János: A vitorlázórepülés iskolája. Bp.,1963, Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal. Megjelent 1600 példányban.
17289.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Magyarország ivóvízellátása. Az Országos Ivóvízellátási Nagygyűlés megbízásából szerkesztette: Dr. Lászlóffy Woldemár. Bp.,1939, Magyar Mérnök- és Építészegylet,(Kir. M. Egyetemi Nyomda), VIII+294 p.+ 2 t. (fekete-fehér fotók)+ 2 t. (kihajtható táblázat.) Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, ábrákkal, táblázatokkal. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
17290.

Rufpreis:
4 000 HUF
17291.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
17292.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hársfalvi Sándor: Repülőmodellezés. Bp., 1983, Műszaki. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, két melléklettel.
17293.

Rufpreis:
1 600 HUF
17294.

Rufpreis:
6 000 HUF
Barna Gábor: Vas- és fémipari kézikönyv. Bp., [1928] Népszava Könyvkereskedés. Ajándékozási bejegyzéssel. Későbbi, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17295.

Rufpreis:
2 000 HUF
17296.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Mihály Dénes: Az automobil. Bp., é. n., Lampel R. Sérült gerincű vászonkötésben.
17297.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Bors Kálmán: Az autó. Műszaki soffőrképző tankönyv nyilvános és magánhasználatra. Kassa, 1930, Athenaeum Kassai Könyvnyomda Rt., 433 p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációval, közte csehszlovák autókról készült illusztrációkkal. Korabeli csehszlovák cégek (Pozsony, Kassa, Munkács...stb) magyar nyelvű reklámjaival. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
17298.

Bors Kálmán: Az autó. Műszaki soffőrképző tankönyv nyilvános és magánhasználatra. Kassa, 1930, "Athenaeum" Kassai Könyvnyomda Rt., 433 p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációval, közte csehszlovák autókról készült illusztrációkkal. Korabeli csehszlovák cégek (Pozsony, Kassa, Munkács...stb) magyar nyelvű reklámjaival. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.

Rufpreis:
3 000 HUF
17299.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF