Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 62

Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky Jenővel. Debrecen, 2007, Campus Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.   Buzánszky Jenő (1925-2015) dedikációjával.
15630.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ifj. Papp László: Édesapám, Papp Laci. Harc ringen belül és kívül. Bp.,2004, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
15631.

Rufpreis:
5 000 HUF
15632.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, foltos. Deák Ferenc (1922-1998) aláírásával.
15633.

Rufpreis:
3 000 HUF
15634.

Rufpreis:
3 000 HUF
Nagy Béla: FTC évkönyv 1986. Kiadói kartonálásban.
15635.

Rufpreis:
2 000 HUF
15636.

Rufpreis:
1 600 HUF
3 kézilabdával kapcsolatos könyv: Kézilabdázás. Verseny- és játékszabályok. Sport 1964. (2x) + Országos Sport HIvatal: A kézilabda. Bp., 1949.
15637.

Rufpreis:
2 000 HUF
15638.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szekeres István: Hegedűs Csaba. Bp., 1981, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
15639.

Rufpreis:
800 HUF
Kahlich Endre-Gy. Papp László-Subert Zoltán: Olimpiai játékok 1896-1976. 1980. Két kötet Bp., 1977, 1980 Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15640.

Rufpreis:
1 400 HUF
Nobel József: Vállalati sport aranykönyve. Összeállította: Takács István. Bp.,1947,Reiner Ödön-ny., 49+1+6 p. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
15641.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF