Bücher: Religion

Zahl der Lose: 50

17392.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
[Canisius Szent Péter(Pieter Kanijs/Petrus Canisius (1521-1597)]: Katechyzmus Katolickeg Petra Kanýzya Swatého Pjsma Doktora. Wytisstěn w Kräl, hlaw. Městě Holom, 1726, 2+222 p. Cseh nyelven. Korabeli kissé kopott egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal. 15x9 cm. / Leather-binding, with worn cover, with little bit damaged spine, with spotty pages. In Czech language.
17393.

Rufpreis:
5 000 HUF
Szent Biblia. Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott szent írás. Magyar nyelvre fordította Károli Gáspár. REPRINT! Kiadói műbőr kötés, gerincnél sérült, tékában.
17394.

Rufpreis:
3 000 HUF
A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Bp., 1982, Európa - Helikon. Kiadói aranyozott egészbársony-kötés, kísérőtanulmánnyal, kiadói papírtokban, jó állapotban.
17395.

Rufpreis:
3 000 HUF
17396.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
17397.

Rufpreis:
8 000 HUF
Die Heilige Schrift Alten und Neuen Testaments. I. [A borítón: Die Heilige Schrift Der Israeliten.] Németre fordította: D. Martin Luther. Gustav Doré 230 illusztrációjával. Negyedik kiadás. Stuttgart, é.n., Eduard Hallberger, 774 p. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, egészbőr kötés, aranyozott lapszélekkel.  A Biblia német nyelven, Gustav Doré fametszeteivel. A borítója kopott, és a gerince sérült. A kötése meglazult, sérült. /  The Bibel in german language with 230 woodcuts of Gustav Doré. Only the first part. Fourth edition. Leather-binding. The cover, the spine, and the binding are damaged.
17398.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Zajti Ferenc: Zarathustra zend-avesztája. Magyar nyelvre átültette és a bevezető tanulmánnyal ellátta: Zajti Ferenc. Bp., 1919, Szerzői kiadás, (Magyar Sajtó-ny.), 162+2 p. Kiadói papírkötés, a borító gyűrött, a szélein kis szakadásokkal,lapszéli gyűrődésekkel, foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, 6-11.,22-27., 54-59. oldalak között kijáró lapokkal.
17399.

Rufpreis:
1 000 HUF
Prohászka Ottokár: A háború lelke. Bp., 1915, Élet, 206+2 p. Második kiadás. Korabeli átkötött szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, (Esztergom) Buzárovits G.-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban.
17400.

Rufpreis:
2 000 HUF
Csögyam Trungpa: Tibetben születtem. Bp.,2002, Bódhiszattva Kiadó. Kiadói papírkötés.
17401.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
4 db buddhista könyv - Buddhizmus ma, A négy alapgyakorlat, Belépés a gyémánt útra, Egy jógi 108 válasza. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17402.

Rufpreis:
1 200 HUF
Psalterium breviarii Romani. Regensburg - Róma, 1912, Friedrich Pustet. Sérült gerincű bőrkötésben.
17403.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF