Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 29

31 db vegyes minikönyv tételben, jobbakkal
17462.

Rufpreis:
2 000 HUF
16
17463.

Rufpreis:
1 000 HUF
A Budapesti metró. Bp., Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17464.

Rufpreis:
1 000 HUF
17465.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szentendre. Szentendre, 1985. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17466.

Rufpreis:
1 000 HUF
33 magyar orvosi ex libris. Békéscsaba, 2015. Cellmed. Kiadói kartonálásban
17467.

Rufpreis:
2 000 HUF
Magyar Postabélyegek 1-5. kötet. 1951-1987. Bp.,1987, Állami Nyomda-Magyar Posta. Kiadói vászon-kötés. Készült 600-600 példányban. Számozott példányok, piros számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került
17468.

Rufpreis:
2 000 HUF
9
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1703-1900, 1901-1973. Budapest, 1974-1975, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés
17469.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
17470.

Rufpreis:
1 000 HUF
Andruskó Károly: Miniatűr ex librisek. Bp., 1974, Egyetemi Nyomda. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, számozott, kopott állapotban. Sorszámozott 187/250
17471.

Rufpreis:
1 000 HUF
József Attila-breviárium. Szeged, 1974. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. Csak 450 pld
17472.

Rufpreis:
1 000 HUF
A Magyar Népköztársaság Alkotmánya c. minikönyv, Kossuth mkiadó, Bp. 1972, egészvászon kötés, papír tokban
17473.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF