Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 82

Pósa Lajos: Madaras könyv. [Gyermekversek.] Bp., [194?]. Rigler József Ede Papirnemügyár Rt., 16 sztl. lev. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az egyik lapon amatőr javítás nyommal, egy lap hátoldalán gyermekfirkával.
17491.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vadállatok világa. Pályi Jenő rajzaival. Kaci Pali verseivel. Nyíregyháza,é.n. (cca 1940),Mesebolt, (Piatnik-ny.,Bp.), 6 sztl. lev. Kiadói haránt-alakú kartonált papírkötésben, leporelló, kissé kopott borítóval. Ritka!
17492.

Rufpreis:
2 000 HUF
Korszerű gépeink. Földes Imre rajzaival, Földes Imréné verseivel. Bp., é.n. (cca 1940), Endrődi. Kiadói haránt-alakú, illusztrált leporelló-kötés, hullámos. Ritka!
17493.

Rufpreis:
2 000 HUF
Waigand József: Utazás a mesefelhőn. Képes mesekönyv. A képeket rajzolta: Lotzné Waigand Emmy. Bp. 1946, Korda Rt. Félvászon kötés, jó állapotban.
17494.

Rufpreis:
2 000 HUF
Rajzoljunk! A borító Gózon Lajos munkája. Bp.,é.n., Erbé-Mill Paper, 6 sztl. lev. Kiadói papírkötésben.+ Kifestőkönyv. hn.,én., k.n., foltos, 8 sztl. lev.
17495.

Rufpreis:
1 600 HUF
17496.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ortutay Gyula: Nyíri és rétközi parasztmesék. Buday György egészoldalas illusztrációival. Bp, 1982, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban. Reprint kiadás.
17497.

Rufpreis:
1 200 HUF
Cooper: A méhvadász elbeszélés a nyugati vadonból. Bp., é.n. Dante. Kiadói félvászon kötés. Kopott borítóval
17498.

Rufpreis:
1 200 HUF
17499.

Rufpreis:
5 000 HUF
17500.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
17501.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
17502.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF