Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 61

17100.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Földes János: Az erdő, annak mívelése, hasznai, védelme és rendezése. Bp., Pátria. Félvászon kötés, 28 fényképpel és ábrával, jó állapotban, 117p
17101.

Rufpreis:
6 000 HUF
Szegedy-Maszák Aladárné - Stumpf Károlyné (szerk.): A magyar úriasszony háztartása + A magyar úriasszony otthona. Bp., 1933-1934, Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17102.

Rufpreis:
1 000 HUF
10
Tasnádi Kubacska András: Gyűjtés hegyen völgyön. Matolay Tiborné rajzaival. A Búvár Könyve XIII. Bp.,(1942),Franklin, 189 p.+XVI t. (Fekete-fehér fotókkal.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kis szakadásokkal.
17103.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szilassy Zoltán: A fű-féle takarmánynövény és termesztésük. Bp., 1892, Pesti Könyvnyomda Rt., 204+2 p. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, részben hiányos címlappal, egyébként jó állapotban.
17104.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Károly Rezső: Rét- és legelőmívelés. Gyakorló és tanuló gazdák részére. Bp.,1905, Franklin-Társulat, VIII+192 p. Második kiadás. Későbbi átkötött aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17105.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Szüts Mihály: Mezőgazdasági becsléstan. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Bp.,1896, Pátria, X+219 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza címlappal, foltos lapokkal, névbélyegzővel.
17106.

Szüts Mihály: Mezőgazdasági becsléstan. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Bp.,1896, "Pátria", X+219 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza címlappal, foltos lapokkal, névbélyegzővel.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Rejtő Mátyás - Frankfurter Imre: Az eredményes angóranyúltenyésztés feltételei. Bácsalmás, 1941. Szerzői. Illusztrációkkal 48p.
17107.

Rufpreis:
1 000 HUF
Így kell ezt csinálni, avagy a Mesterek Szakácskönyve. Bp., 1988, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17108.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Vertse Albert: A kert madárvilága. Dr. Csörgey Titusz, Vezényi Elemér és Nécsey István festményeivel. Bp.,1941, Növényvédelem és Kertészet, 128 p. 65. oldaltól egészoldalas képtáblákkal. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, az elülső borító lejár, a hátsó borító hiányzik.
17110.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ács Emőke: 88 a színes oldal a rózsákról. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.+Kácsor László: Barátom a természet. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
17111.

Rufpreis:
800 HUF
Dr. Bögre János-Dr. Kakuk Tibor Miklósné-Dr. Horváth Erzsébet: Kacsa-, lúd-, pulyka- és gyöngytyúktenyésztés kézikönyve. Szerk.: Dr. Bögre János. Bp., 1968, Mezőgazdasági. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
17112.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF