Diósi Sándor (1900-1949): Kombinés lány. Pasztell, papír, jelzett, üve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2/Diosi-Sandor-1900-1949-Kombines-lany-Pasztell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-70C39750-~II1948114
1948114
10059
344
50000
Rufpreis:
50 000 HUF 135,14 EUR , 147,06 USD
Beschreibung: Diósi Sándor (1900-1949): Kombinés lány. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 70×50 cm
: turóczi_márk