Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 95

1922-1939 Magyar Athletikai Club (MAC) evezős szakosztályának jelentései, 10 db (1922,1929-1932,1934-1937, 1939.) Papírkötésben, változó állapotban.
15630.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Pluhár István: A berlini olimpia. Az 1936. évi berlini olimpia története - 400 képpel. - Dr. Kelemen Kornél előszavával. Szerk.: Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Athenaeum. Rengeteg érdekes fotóval. Kiadói kartonálásban pótolt gerinccel
15631.

Rufpreis:
6 000 HUF
Bocsák Miklós: A Grosics-villa titka. Grosics Gyula által dedikált. Bp., 1896. Sport.
15632.

Rufpreis:
5 000 HUF
A magyar öttusasport története kiállítás a sportág nemzetközi népszerűsítéséért 1989. Benedek Ferenc előszavával. Bp.,1990, Magyar Öttusa Szövetség, 100 p. + 1 melléklettel. Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.   Az előszó írójának, Benedek Ferenc (1926-) öttusázó, szakíró, mesteredző dedikációjával.
15633.

Rufpreis:
3 000 HUF
dr. Milthényi Mária: A sportmozgások anatómiai alapjai. Bp., 1980. Sport. egészvászon kötésben.
15634.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kmetykó János-Misángyi Ottó: Népiskolai testnevelés. I-II. kötet. Nemzetnevelők Könyvtára V. A népiskola könyvei 17./I. Bp.,1943, Országos Közoktatási Tanács, 601+1p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
15635.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dufresne, Jean: Schachaufgaben. Erster Teil. Leipzig, Verlag von Philipp Reclam. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban / paperback, little damaged condition
15636.

Rufpreis:
1 200 HUF
15
Dr. Gelenczei Emil: 175 új megnyitási sakkcsapda. Bp., 1972, Sport. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
15637.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Endrei Judit: Kemény üzenetek. beszélgetések Kemény Dénessel, a magyar vízilabda válogatott szövetségi kapitányával. 2011, Endrei Könyvek Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15638.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Sombardier, Pascal: Dolomitok. Nem csak hegymászóknak. 2001, Gulliver. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15639.

Rufpreis:
6 000 HUF
Sombardier, Pascal: Francia Alpok. Nem csak hegymászóknak. 2001, Gulliver. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15640.

Rufpreis:
6 000 HUF
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.[1942 után],Stádium, 179 p. + 8 tábla. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, szakadt gerinccel, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, egy kijáró táblával.
15641.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF