Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 52

Wagner [Ferenc] Francesco: Universae phraseologiae latinae corpus, congestum - - ... hn., én., kn., 1272 p.+24 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, a címlap és az ezt követő lapok hiányoznak, az 1. oldallal kezdődik a könyv. A könyv elülső szennylapján, és kötéstábláján tulajdonosi névbejegyzésekkel, viaszpecsétekkel, dátumozásokkal ((17)90.(?),1800.,1802.,1803., 1891.)
17249.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Assertiones ex universa philosophia, quas in alma, ac celeberrima Universitate Tyrnaviensi pro laurea philosophica consequenda anno salutis M. DCC. LXXI. mense Augusto, die [üres hely] publice propugnandas suscepit ... Ferdinandus Stipsics, ... ex praelectionibus ... Joannis Bapt. Horváth, ... Antonii Mailáth, ... Balthasaris Nagy, Nagyszombat, 1771. 302p. Modern egészvászon kötésben.
17250.

Rufpreis:
5 000 HUF
Bartos Huba-Hamar Imre: Kínai-magyar szótár. Bp., 1998, Balassi. Kiadói műbőr-kötés.
17251.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Polgár Izsó: Eszperantó tanfolyam húsz leckében. Teljes nyelvtannal, olvasmányokkal és szótárakkal. Bp., 1926, Kókai Lajos, 121+3 p. Kiadói papírkötés, szétvált kötéssel.
17252.

Rufpreis:
1 000 HUF
Le Pay: A munkásviszonyok reformja. Fordította: Geőcze Sarolta. Bp., 1903, MTA, VIII+540 p. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
17253.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ballagi Mór: Iskolai és utazási magyar és német zsebszótár. Magyar és német, német és magyar rész. (Egyben.) Pest, 1872, Heckenast Gusztáv, 4+368+8+408 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17254.

Rufpreis:
1 000 HUF
dr. Dékány István: A mai társadalom. Bevezetés a társadalomtudományokba. Bp., 1943.Pantheon. Későbbi félvászon kötésben.
17255.

Rufpreis:
1 000 HUF
17256.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kálmán Károly: Üzemi anyaggazdálkodás alapelvei. Bp.,1942, Centrum, 53+2 p. Kiadói papírkötés.
17257.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Arthur B. Yolland: Magyar és angol szótár. I. rész: Angol-magyar szótár. II. rész: magyar-angol szótár I-II. kötet. Bp.,(1905-1924), Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,szép állapotban.
17258.

Rufpreis:
1 000 HUF
Alan Macfarlane: Az angol individualizmus eredete. Bp., 1993. Századvég. Kiadói papírborítékban, új állapotban
17259.

Rufpreis:
3 000 HUF
17260.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF