Bücher: Religion

Zahl der Lose: 52

17417.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
17418.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Illyés András: [A keresztényi élet tüköre avagy a szentek élete, mellyet szerzett - - erdélyi püspök, s melly megjobbitásokkal, és többítéssel hatodszor kinyomtattatott.] Buda, 1813, Kir. Univeristas betűivel, 1 t.(címkép.)+VIII+1095+4 p. Későbbi átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányos, sérült címlappal, sérült címképpel, restaurál lapszélekkel, a könyvtest elvált a borítótól, megviselt állapotban.
17419.

Rufpreis:
5 000 HUF
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái 22 kötet. Nem teljes sorozat.(XXV kötetben teljes. V.,IX.,XIII. kötetek hiányoznak.) Bp., 1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, változó állapotban, 4-5 kötet gerince kopott, 1-2 kötet gerincén kisebb sérüléssel.
17420.

Rufpreis:
8 000 HUF
Mi úgymond mennyei polgárok vagyunk. Válogatás a magyar protestantizmus történeti emlékeiből a Magyar Nemzeti Levéltárban. Bp., 2018. Angol magyar kétnyelvű kiadvány. 163p.
17421.

Rufpreis:
4 000 HUF
Gábriel Asztrik: Die heilige Margarethe von Ungarn. Bp., 1944, Posner. Papírkötésben, jó állapotban.
17422.

Rufpreis:
4 000 HUF
A magyar katolikusok szenvedései 1944-1989. Havasy Gyula dokumentumgyűjteménye. Nagysáp,1990, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
17423.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ézsaiás Erzsébet: A hit pajzsa. Olofsson Placid atya élete. Bp., 2004, Papirusz Book. 2. kiadás. Kiadói papírkötés. Placid atya (1917-2016) és Ézsaiás Erzsébet által dedikált példány.
17424.

Rufpreis:
2 000 HUF
17425.

Rufpreis:
1 000 HUF
50 kép és 33 felirat a Budapesti Szentföldi Múzeumból. Kiadja: a Szentföldi Biztosi Hivatal. Bp., é.n., Kerbolt Béla-ny., 16 p. Kiadói papírkötés.
17426.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szent Biblia, azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Fordította Károli Gáspár. Bp., 1923, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, kijáró lapokkal, az ószövetség címlapja, és az első 4 lap hiányzik, rossz állapotban.
17427.

Rufpreis:
1 000 HUF
Cser László: Himnusz a kereszten. Torma Kálmán S. J. élete. Endrődy László előszavával. Bp.,1944, Veritas. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. + Torma Kálmán S. J. ruhájából cetlivel.
17428.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF