Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 167

15760.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
15761.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
M. J. Rabaut: Almanach historique de La revolution Francoise pour LAnnée 1792. Paris, 4 db egészoldalas acélmetszettel Korabeli papírkötésben. Kis szakadásokkal
15762.

M. J. Rabaut: Almanach historique de La revolution Francoise pour L'Année 1792. Paris, 4 db egészoldalas acélmetszettel Korabeli papírkötésben. Kis szakadásokkal

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
15763.

Rufpreis:
8 000 HUF
Csánki Dezső (szerk.): Árpád és az Árpádok. Történelmi emlékmű. Árpád vezér halálának ezredik évfordulója alkalmával, Thaly Kálmán kezdeményezésére és támogatásával.  Bp. (1908), Franklin. 1 t. (címkép, heliogr.)+XVII+ 2 sztl. lev.+396 p.+2 sztl. lev. +16 t. (színes, feliratozott hártyapapírral)+ 21 mell. (facsimile, feliratozott hártyapapírral)+1 térk. (színezett, kihajtható)+1 térk.vázl. (kihajtható)+2 tábl. (genealogiai, kihajtható). Lapszámozáson belül 18 t. (színes, feliratozott hártyapapírral).  Szövegközti, színes képekkel gazdagon illusztrált. Fejezetenként eltérő, díszesen keretezett lapokkal, színes iniciálékkal. Kiadói díszesen aranyozott egészbőr-díszkötésben, aranyozott lapélekkel, a kötéstáblán Holló Barnabás Árpádot ábrázoló rézplakettjével, a hátsó táblán dombornyomású képpel, sérült gerinccel, kopott borítóval, sérült plakettel.
15764.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Gaal Mózes: Széchényi István gróf vagy Magyarország újjászületése. Bp.,é.n.,Franklin,(Pátria-ny.), 88 p. Kiadói egészvászon-kötés.
15765.

Rufpreis:
2 000 HUF
15766.

Rufpreis:
1 000 HUF
15767.

Rufpreis:
3 000 HUF
Az ezeréves Magyarország és a milleniumi kiállítás. Szerk.: Piványi Ernő et al. Bp.,(1990), Téka. Számos érdekes képpel és illusztrációval, magyar, angol, német, francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 1896-os Kunosy Vilmos és Fia könyv reprint kiadása!
15768.

Rufpreis:
2 400 HUF
Nemzeti Parasztpárt Pártiskola füzetek sorozatának 7 kötete ( 2.,4., 8-12.) Bp., 1948, Nemzeti Parasztpárt, 30+30+42+38+32+36+31 p. Kiadói papírkötés, változó, többnyire jó állapotban.
15769.

Rufpreis:
2 000 HUF
Magyar Központi Híradó Rt. 1945-1947. Ortutay Gyula előszavával. Bp.,1947, MKH, 100 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban,a védőborító szélein szakadásokkal.
15770.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kálti Márk képes krónikája. Szemelvények és képek. Összeállította és fordította: Kardos Tibor. Officina Képeskönyvek. Bp., 1938, Officina. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, a gerinc javított.
15771.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF