Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 6

Rousseau összes művei. Collection complete des oeuvres de J.J: Rousseau Citoyen de Geneve. 1-30. Geneve, 1782. 27 kötet a 30-ból. Hiány 5.;17.;18. kötetek.) Egységes, gerincén aranyozott, jó állapotú egészbőr kötésben. A XVI. kötet miatt, mely az olasz zenéről szól, száműzték Rousseaut. Ebben a kötetben kihajtható mellékletek is szép számmal helyt kaptak, és hiánytalanul megvannak. / 27 volumes out of 30. In full leather binding. In good condition.
17469.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
Johann Gottfried von Herder: Ideen zur Geschichte der Menschheit. Zweiter Theil. 1785. Wien, 1812. Grundschen Schriften. 1t + 310p. Korabeli félvászon kötésben
17470.

Rufpreis:
1 000 HUF
William F. Cody-John R. Stanton Life: Life and Advanture of Buffalo Bill. Colonel William F. Cody. Chicago, 1917, Charles C. Thompson Co.,XII-14-352 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Első kiadás. Angol nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy-két foltos lappal. /First edition. Linen-binding, with worn cover, some pages spotty.
17471.

Rufpreis:
1 600 HUF
Ph. Martinon: Comment on Prononce le Francais. Paris,1913,Librairie Larousse, 4+414 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötés, kopottas borítóval.
17472.

Rufpreis:
800 HUF
2 db norvég nyelvű Walt Disney könyv:  Donald Duck som fjellklatrer. Askepott. Oslo, 1977-1980, Hjemmets. Kiadói kartonált papírkötés.
17473.

Rufpreis:
800 HUF
17474.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF