Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 215

Handbook for travellers in Greece. Murrays Hand-book. London, 1900, John Murray. Szövegközti illusztrációkkal, térképekkel, vázlatokkal illusztrált. Görög-angol szójegyzék melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, kopott gerinccel, a térkép melléklet hiányzik./Handbook for travellers in Greece. Murrays Hand-book. London, 1900, John Murray. Linen-binding, with worn and damaged spine, without map appendix, with greek vocabulary, in English language.
15000.

Rufpreis:
6 000 HUF
15001.

Rufpreis:
6 000 HUF
Tápió mente néprajza. I-II. kötet. Szerk.: Ikvai Nándor. Studia Comitensia 15-16. Szentendre, 1985, Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent kötetenként 1500 példányban.
15002.

Rufpreis:
5 000 HUF
[Mikkelsen Ejnar] Mikkelsen Kapitány: A sarkvidék Robinsonja. Fordította: Balla Igánc. Bp., 1913, Singer és Wolfner, VIII+309+2 p.+36 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, számos aláhúzással, bejegyzéssel.
15003.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Budapest Kézikönyve I-III. Handbook of Budapest. Magyarország Megyei Kézikönyvei 20./1-3. Bp., 1998, Ceba. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15004.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
15005.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kreutzer Lipót: Svájcz. Gazdasági és társadalmi képek. Bp. [é. n.] Lampel. 72 l. /Magyar Kereskedők Könyvtára 1/6./ Kiadói papírborítóban. Ritka!
15006.

Rufpreis:
4 000 HUF
Dr. Cholnoky Jenő: A jég-világ. A sark-kutatások története. Bp., 1914, Országos Monográfia Társaság, 271 p.+19 t. (Fekete-fehér képtáblák)+ 1 térkép. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban. Első kiadás.
15007.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Dusan Opinćal: Becse. Becse, 1997, Becsei Rádió. Magyar és szerb nyelven. Rengeteg fotóval illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
15008.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat, a kalózhajó. A szerző saját kezű rajzával, beírásával, önarcképével. Bp., é.n., Urania, 160 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben.
15009.

Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat", a kalózhajó. A szerző saját kezű rajzával, beírásával, önarcképével. Bp., é.n., Urania, 160 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben.

Rufpreis:
6 000 HUF
15010.

Rufpreis:
4 000 HUF
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 1 t.(címkép)+183 p.+32 t.(fekete-fehér fotók.)+1 t. térkép. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a gerincen kopásnyomokkal, de egyébként jó állapotban.
15011.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF