Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 180

Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból I-III. kötet. Bp., 1880-1882, Athenaeum, XXX+526+2 p;4+578+2 p; 4+743 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.
15772.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Dr. Gróf Apponyi Albert: Emlékirataim. Ötven év. Ifjúkorom - huszonöt év az ellenzéken. Bp., 1922, Pantheon. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztott papír borítólappal, kissé kopottas állapotban.
15773.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Oswald Spengler: A nyugat alkonya. Fordította: Juhász Anikó, Csejtei Dezső, Simon Ferenc. Bp., 1995, Európa. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban.
15774.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
15775.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Cs. Lengyel Beatrix: Olaszhoni Emlék. - Ricordo dallItalia. Az itáliai magyar emigráció fényképeinek katalógusa. Bp.,2007, Magyar Nemzeti Múzeum. Rengeteg fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói kartonált papírkötés.
15776.

Cs. Lengyel Beatrix: Olaszhoni Emlék. - Ricordo dall"Italia. Az itáliai magyar emigráció fényképeinek katalógusa. Bp.,2007, Magyar Nemzeti Múzeum. Rengeteg fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói kartonált papírkötés.

Rufpreis:
8 000 HUF
15777.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15778.

Rufpreis:
6 000 HUF
Bozóky Alajos: A világtorténet átnézete synchronistikai táblákban, különös tekintettel Magyarország történetére. Buda, 1863. Nagel. Korabeli félvászon kötésben. 88 p.
15779.

Rufpreis:
6 000 HUF
Egan Lajos: Irország. Történeti vázlatok. Bp. 1905. Szent László könyvnyomda. 187 l. korabeli, javított papírborítóban
15780.

Rufpreis:
6 000 HUF
Danielik János: A történet szelleme. Történeti-bölcselmi értekezés. Pest, 1857. 138p. Korabeli félbőr kötésben. Ritka!
15781.

Rufpreis:
5 000 HUF
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I-III. (Egy kötetben.) Nemes Mihály illusztrációival. Bp.,1911, Wodianer F. és Fiai. Kiadói javított gerincű, aranyozott egészvászon-kötés.
15782.

Rufpreis:
5 000 HUF
Marschalkó Lajos: Tiszaeszlár - (A magyar fajvédelem hőskora) Bp., 1998. Szerzői. 246p. Kiadói papírkötésben
15783.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF