Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Rexa Dezső: Kazinczy Napoleon és Mária Lujza menyegzőjére. Két hasonmással. Kazinczy Ferenc: A nagyság és szépség diadalma. Gyoma, 1932, Kner Izidor, 24+8 p.+ 4 t. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  Számozott (240/270), és a szerző (Rexa Dezső (1872-1964) irodalomtörténész, levéltáros, helytörténész, nyelvész) által aláírt és dedikált példány, dátumozva.
17483.

Rexa Dezső: Kazinczy Napoleon és Mária Lujza menyegzőjére. Két hasonmással. Kazinczy Ferenc: A nagyság' és szépség diadalma. Gyoma, 1932, Kner Izidor, 24+8 p.+ 4 t. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Számozott (240/270), és a szerző (Rexa Dezső (1872-1964) irodalomtörténész, levéltáros, helytörténész, nyelvész) által aláírt és dedikált példány, dátumozva.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
17485.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
17486.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Deé Nagy Anikó: A könyvtáralapító Teleki Sámuel. Kolozsvár, 1997, Erdélyi Múzeum Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17487.

Rufpreis:
4 000 HUF
17488.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
May Károly: Bagdadtól Sztambulig. Fordította: Szegedi István. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
17489.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Márai Sándor: Füves könyv. Bp.,1943,Révai. Kiadói félvászon-kötés, szép állapotban. Első kiadás.
17490.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Fehérhímzés. Likacsos-, reneszánsz-, richelieu-, lapos-, és domoruhímzés. 656 képpel. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 238 p. Szövegközti illusztrációkkal. Későbbi átkötött aranyozott egészvászon-kötés,az utolsó lap (239/240.) hiányzik (tartalomjegyzék utolsó oldala.) Első kiadás.
17491.

Rufpreis:
3 000 HUF
Molnár Ferenc: Az éhes város I-II. kötet. Bp.,1912, Franklinm, 211+229 p. Második kiadás. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon sorozat-kötésben, kissé kopott borítóval.
17492.

Rufpreis:
3 000 HUF
Lesznai-Képeskönyv. Lesznai Anna írásai, képei és hímzései. Összeáll.: Gergely Tibor. Bp., 1978, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17493.

Rufpreis:
2 400 HUF
Karinthy Frigyes: Írások írókról. (Kritikák.) Tevan Könyvtár 59-60. Békéscsaba, 1918, Tevan, 77+3 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták.
17494.

Rufpreis:
2 000 HUF
Karinthy Frigyes: Holnap reggel. Tragikomédia 3 felvonásban. Tevan-könyvtár 85-89. Békéscsaba,(1916), Tevan, 3-119+1 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták, hiányzó címlappal.
17495.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF