Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 12

17108.

Rufpreis:
5 000 HUF
Két évszázad magyar-zsidó költészete. I . Kivirágzás 1840-1919. Összeállította: Köbányai János. Bp., 2015. Múlt és jövő.823p. Volt könyvtári példány.
17109.

Rufpreis:
5 000 HUF
Schőner Alfréd: Az elveszített álmok. Dr. Birnfeld Sámuel rabbi emlékének. Bp.,2004, Bookmaker. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Benne Birnfeld Sámuel Petőfi fordításaival.
17110.

Rufpreis:
1 600 HUF
A hagyomány gyöngyei a Talmud könyvei. Az eredeti Talmud szöveg alapján Dr. Molnár Ernő. Bp.,1989, IKVA. Kiadói egészvászon-kötés. Az 1921-1923-as kiadás reprintje.
17111.

Rufpreis:
2 000 HUF
17112.

Rufpreis:
1 000 HUF
Miért ölte meg Káin Ábelt. Zsidó viccek. Bp., 1988.
17113.

Rufpreis:
1 000 HUF
17114.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
11
Zalai Szalay László, dr.: A zsidó nők története (Hevesi Simon előszavával) Bp. (1924.) Globus. 337 l. Kiadói egészvászon kötésben, Egy lap kijár. Törölt bejegyzéssel.
17115.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Matias Carp: Holocaust in Rumania. Facts and documents of the annihilation of Rumanias Jews - 1940-1944. Fordította: Seán Murphy. Bp.,1944, Primor. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17116.

Matias Carp: Holocaust in Rumania. Facts and documents of the annihilation of Rumania's Jews - 1940-1944. Fordította: Seán Murphy. Bp.,1944, Primor. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
17117.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Izrael könyörgései. Magyarra fordította Deutsch Henrik. Átdolgozotta Schill Salamon. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Harmincharmadik bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, a szennylapokon és a kötéstáblákon ceruzás bejegyzésekkel, firkával, valamint egy-két helyen ceruzás aláhúzással a szövegben, magyar és héber nyelven.
17118.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
17119.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF