Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 195

Derkovits Gyula: 1514. 11 fametszet. Bp., 1936, Gondolat. Kissé foltos papír mappában, teljes!
16657.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Kozma, Ludwig (Kozma Lajos): Das neue Haus. Zürich, 1941, H. Girsberger. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16658.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Kozma Lajos:A nagy szonáta. Horváth Hilda bevezető tanulmányával. Gyoma, 2000, Kner Nyomda Rt., 69+3 p. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 290. számú számozott példány. Kozma Lajos: A nagy szonáta c. művének facsimile, számozott kiadása. Kozma Lajos népszerű illusztrációival.
16659.

Rufpreis:
4 000 HUF
16660.

Rufpreis:
8 000 HUF
Mezei Ottó (szerk.): Csontváry-dokumentumok I-II. Tanulmányok. Bp., é.n Új művészet. Kiadói kartonálásban.
16661.

Rufpreis:
8 000 HUF
Gorka Lívia keramikusművész. Életműkatalógus. A kiállítás anyagát válogatta és a kiállítást rendezte: Szabó Lilla, Kollin András. Szelényi Károly fotóival. Bp.,2010, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16662.

Rufpreis:
5 000 HUF
Munkácsy képek Kecskeméten. Kiállítás Munkácsy Mihály műveiből v. Pákh Imre amerikai magángyűjtő, a békéscsabai Munkácsy Mihály Múzeum, a Magyar Nemzeti Galéria és a kecskeméti Katona József Múzeum képeiből. Szerk.: Szemenkár Mátyás. Kecskemét, 2008, Szemimpex Kiadó. A festmények mellett, számos fotóval Munkácsy Mihályról. Kiadói kartonált papírkötés.
16663.

Rufpreis:
3 000 HUF
Zsigmondi András (szerk.): Hídépítő történet. 1999, VÉ-KA Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, nyugdíjazás alkalmából írt sok aláírással, emléksorral.
16664.

Rufpreis:
5 000 HUF
Farkas Zsuzsa: Festő-fényképészek 1840-1880. Bp., 2005. Magyar Fotográfiai Múzeum.. Kartonált kiadói kötésben.
16665.

Rufpreis:
4 000 HUF
Farkas Zsuzsa: Embermásoló. Borsos József festőművész fényképeinek története. Kecskemét, 2009. Magyar Fotográfiai Múzeum.
16666.

Rufpreis:
4 000 HUF
Phillips, Phoebe: The Collectors Encyclopedia of Antiques. London, 1989, Bloomsbury Books. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16667.

Phillips, Phoebe: The Collectors' Encyclopedia of Antiques. London, 1989, Bloomsbury Books. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

Rufpreis:
2 000 HUF
11
Antikvitások kézikönyve. Szerk.: Miller, Judith; Miller, Martin. Bp., 1994, Láng Kiadó. Számos érdekes képpel, leírásokkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16668.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF