Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 201

15000.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15001.

Rufpreis:
5 000 HUF
15002.

Rufpreis:
5 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben II. kötete: Bécs és Alsó-Ausztria. Bp., 1888, Magyar Királyi Állami Nyomda. Szövegközti és egész oldalas képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, dombornyomásos, zöld egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
15003.

Rufpreis:
4 000 HUF
32
[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. 1840 évi kiadás. Pest, 1840, Trattner-Károlyi, 202 + 48 p. Hiányos, térkép hiányzik. Korabeli megviselt félbőr kötésben
15004.

[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország' I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A' Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. 1840 évi kiadás. Pest, 1840, Trattner-Károlyi, 202 + 48 p. Hiányos, térkép hiányzik. Korabeli megviselt félbőr kötésben

Rufpreis:
4 000 HUF
1921 Sztrókay István: Nagy-Budapest közlekedési problémái, Bp., 1921, Németh József Technikai Könyvkereskedése. 2 rajzmelléklettel, Különlenyomat a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet közlönyének 1921. évi 27-28. számából, 12 p.
15005.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Bokor Ervin: Menekülés a szibériai fogságból Japánon és Anglián keresztül. Két magyar tiszt viszontagságai. Bp., 1919, Franklin. A borítója hiányzik, az első két lap lejár, a címlap kissé sérült, az utolsó lap gyerekrajzzal,rossz állapotban.   A címlapon a szerző dedikációjával!
15006.

Rufpreis:
1 200 HUF
Zuglói lexikon. Bp.,1998, Herminamező Polgári Köre. Számos fekete-fehér fotóval. Kiadói papírkötés.
15007.

Rufpreis:
1 600 HUF
15008.

Rufpreis:
2 000 HUF
Mojzes Ildikó: Üdvözlet Rákospalotáról és Pestújhelyről (Képeslapok 1899-1945) Rákospalota, 2005
15009.

Rufpreis:
2 000 HUF
Simone Hogg, Daniel Meyer: Versailles: Complete guide. English edition. Versailles, 1995.192p. Benne a Trianon palota is.
15010.

Rufpreis:
2 400 HUF
Rózsa György: Budapest legszebb látképei. Bp., HG &Társa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban
15011.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF