Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 174

15785.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
15786.

Rufpreis:
8 000 HUF
15787.

Rufpreis:
6 000 HUF
Aradi vértanúk albuma. Szerk.: Varga Ottó. Bp., 1892, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik K.-féle kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15788.

Rufpreis:
4 000 HUF
Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,é.n.,Hornyánszky. Számos illusztrációval. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy illusztráció szakadt.
15789.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Bozóky Alajos: Római világ. I-II. kötet. Művelődéstörténeti rajzok a császárság fénykorából. Bp.,1884-1885, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,(eltérő színű borítókkal), festett és aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, az I. kötet gerince sérült.
15790.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15
Az ezeréves Magyarország és a Milléniumi Kiállítás. I. és II. kötet. Magyarország legszebb tájainak, városainak és műkincseinek valamint a kiállítás nevezetességeinek fényképgyűjteménye. Részben Vágó Bertalan a M.Á.V. fényképésze. A kereskedelemügyi m. kir. ministerium pártfogása mellett, a m. kir. államvasutak és az ezredéves országos kiállítás igazgatóságának megbízásából és közreműködésével kiadja Laurencic Gyula. Szerkesztik: Piványi Ernő a magyar és német, Timár Szaniszló a magyar, Palóczy Lipót a német, Fouquau Henrik a francia, Vidéky László az angol szöveget. [Magyar, német, angol és francia nyelven.] Bp., 1896. Kunossy Vilmos és Fia. Festett, aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben. Rossz, széteső, sérült és hiányos állapotban!
15791.

Rufpreis:
2 000 HUF
Érdújhelyi Menyhért: Közjegyzősé és hiteles helyek története Magyarországon. Bp.,2004, MOKK. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.
15792.

Rufpreis:
2 000 HUF
15793.

Rufpreis:
2 400 HUF
15794.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Takáts Sándor: Szegény magyarok. Bp.,é.n.,Genius. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
15795.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ian Willson: A múlt híres halottai. Bp.,2001, Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15796.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF