15000.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye I-II. kötet. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,(1910), Országos Monográfia Társaság, (Légrády-ny.),XII p.+1 t.+491 p.+6+577 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, a II. kötet borítója némileg sérült, kissé sérült gerinccel.