Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 94

Dr. Balázs Lóránt: A kémia története I-II. kötet. Bp., 1996,Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, de alapvetően jó állapotban.
15801.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Lars Svensson: Útmutató az európai énekesmadarak határozásához. Bp.,1995, Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
15802.

Rufpreis:
3 000 HUF
15803.

Rufpreis:
5 000 HUF
15804.

Rufpreis:
5 000 HUF
Vöröskeresztes önkéntes ápolónő tankönyve. Összeállította: Dr. Orovecz Béla. Előszót írta Báró Apor Gizella. Bp.,1944, Magyar Vöröskereszt. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15805.

Rufpreis:
2 400 HUF
Szemere Zoltán: Hazai ragadozó madaraink. Bp.,1967, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, a papírborítékon hiánnyal, intézményi bélyegzővel.
15806.

Rufpreis:
2 000 HUF
[August Hermann Niemeyer (1754-1828)] Niemayer Ágoston Hermann: Nevelés és tanítás tudomány a szülék, a házi és oskolai tanitók számára. Irta német nyelven - -, a mint azt, az austriai oskolák állapotját is szem előtt tartván, a 6. kiadás szerént rövidebbre szabva kidolgozta Chimani Leopold. Magyarázta, s a hol szükségesnek láttzott, a magyar nevendékek szükségéhez alkalmaztatta Ángyán János. I. kötet: Nevelés-tudomány. II. kötet: A nevelés és tanítás tudomány. Bp.,1822-1833, Petrózai Trattner János Tamás, XXIV+408+2+293+11 p. Korabeli bőrkötés, kopottas borítóval, javított kötéssel, az első kötet címlapján, az azt követő 6-7 lapon és a második kötet utolsó lapján kisebb szakadásokkal, sérülésekkel, foltos. Ritka!
15807.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
15808.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ch. R. Gibson: A tudomány hősei. Angolból fordította és a két Bolyai életrajzával megtoldotta Halász Gyula. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15809.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Méry Margit: Szlovákiai magyar parasztviseletek. Pozsony, 2002, Clara Design Studio. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15810.

Rufpreis:
8 000 HUF
15811.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
15812.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF