https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 24

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hadsereg és nemzetnevelés. Militarizmus-pacifizmus-irredenta. Bp., 1920. Védelmi tanfolyam. 56p. Borítón folt, belül szép állapotban
15525.

Hadsereg és nemzetnevelés. Militarizmus-pacifizmus-irredenta. Bp., 1920. Védelmi tanfolyam. 56p. Borítón folt, belül szép állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
1
A hírszerzés és kémkedés története I.,III. kötetek Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936] , Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, alapvetően jó állapotban.
15526.

A hírszerzés és kémkedés története I.,III. kötetek Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936] , Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, alapvetően jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben,gerincen szakadással
15527.

A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben,gerincen szakadással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen III. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben,gerincen szakadással
15528.

A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen III. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben,gerincen szakadással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, javított gerinccel
15529.

A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, javított gerinccel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Marshall tábornagy: így győztünk... Fordította Éber Ernő. Bp., (1945) Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15530.

Marshall tábornagy: így győztünk... Fordította Éber Ernő. Bp., (1945) Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Alapkiképzés. Szabályzat a honvédség összes alakulatai számára. 1. füzet. Bp.,(1939), Stádium, 334 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, névbejegyzésekkel.
15531.

Alapkiképzés. Szabályzat a honvédség összes alakulatai számára. 1. füzet. Bp.,(1939), Stádium, 334 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, névbejegyzésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Zahl der Gebote:
0
A magyar híradótiszt-képzés története (1931-2008.) Összeállította és szerkesztette: Dr. Koczka Ferenc. Bp.,2008, Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Híradó Tanszék. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban. A szerzők közül, Dr. Kocka Ferenc nyá. ezredes (szerkesztő), Kerényi József nyá. alezredes, Balatoni Béla nyá. alezredes által aláírt példány.
15532.

A magyar híradótiszt-képzés története (1931-2008.) Összeállította és szerkesztette: Dr. Koczka Ferenc. Bp.,2008, Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Híradó Tanszék. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban. A szerzők közül, Dr. Kocka Ferenc nyá. ezredes (szerkesztő), Kerényi József nyá. alezredes, Balatoni Béla nyá. alezredes által aláírt példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
A világháború képes krónikája I-III.+VI-IX. kötet. (A IV., V. kötet hiányzik.) Bp., 1914-1916, Révai, Pallas Rt.-ny. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, az I-II. kötetek megviselt állapotban, sérültek, a kötésük szétvált, az I. kötet borítója elvált a könyvtesttől, a III. kötet kissé viseltes állapotban, kissé sérült kötéssel, egy illusztráció kijár, IX. kötet foltos.
15533.

A világháború képes krónikája I-III.+VI-IX. kötet. (A IV., V. kötet hiányzik.) Bp., 1914-1916, Révai, Pallas Rt.-ny. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, az I-II. kötetek megviselt állapotban, sérültek, a kötésük szétvált, az I. kötet borítója elvált a könyvtesttől, a III. kötet kissé viseltes állapotban, kissé sérült kötéssel, egy illusztráció kijár, IX. kötet foltos.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Tartalékos tisztek kézikönyve. + Kézikönyv a lövész tartalékos tisztek részére. Bp., é.n. Zrínyi. Egészvászon kötésben térkép mellékletekkel
15534.

Tartalékos tisztek kézikönyve. + Kézikönyv a lövész tartalékos tisztek részére. Bp., é.n. Zrínyi. Egészvászon kötésben térkép mellékletekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Honvédelmi ismeretek V-VI. Hősi magyar élet a Mohácsi vészig. Katonai földrajz. A gimnázium V., a liceum I., a gazdasági középiskolák I., valamint az iparos- és kereskedő-tanonciskolák I. osztálya számára. (Leventekiképzési Segédlet. )Bp.,1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen.
15535.

Honvédelmi ismeretek V-VI. Hősi magyar élet a Mohácsi vészig. Katonai földrajz. A gimnázium V., a liceum I., a gazdasági középiskolák I., valamint az iparos- és kereskedő-tanonciskolák I. osztálya számára. (Leventekiképzési Segédlet. )Bp.,1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Kiss József háborús versei. Bp., 1915, A Hét. Kissé kopott papírkötésben, jó állapotban.
15536.

Kiss József háborús versei. Bp., 1915, A Hét. Kissé kopott papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse