https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 370

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Cervantes, Miguel de: Lingénieux chevalier Don Quixote de la Manche. 1-4. köt. Párizs, 1821, Th. Desoer. Az 1-2. és a 3-4. kötet egybekötve, kihajtható térképmelléklettel, a könyvek elején fametszetekkel. Kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. /  Cervantes, Miguel de: Lingénieux chevalier Don Quixote de la Manche. Vol. 1-4. Paris, 1821, Th. Desoer. The 1-2. and the 3-4. volumes are bound together, with a map and woodcuts at the beginning of each volume. In a bit worn out paperboard binding, otherwise in good condition.
16130.

Cervantes, Miguel de: L'ingénieux chevalier Don Quixote de la Manche. 1-4. köt. Párizs, 1821, Th. Desoer. Az 1-2. és a 3-4. kötet egybekötve, kihajtható térképmelléklettel, a könyvek elején fametszetekkel. Kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. / Cervantes, Miguel de: L'ingénieux chevalier Don Quixote de la Manche. Vol. 1-4. Paris, 1821, Th. Desoer. The 1-2. and the 3-4. volumes are bound together, with a map and woodcuts at the beginning of each volume. In a bit worn out paperboard binding, otherwise in good condition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
EUR
,
147,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Arany János össze munkái I-V. (Négy kötetbe kötve, teljes sorozat.) I. Kisebb költeményei. II. Elbeszélő költeményei. III. Elbeszélő költeményei. IV. Műfordításai. V. Prózai dolgozatai. Rendezte és gondozta Dr. Voinovich Géza. Bp.,(1924),Franklin, 232 p.+2 t.+235+357+356+382 p. Kiadói festett, dúsan aranyozott kék egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, gerinccel, a IV. kötet elülső borítón folttal.
16131.

Arany János össze munkái I-V. (Négy kötetbe kötve, teljes sorozat.) I. Kisebb költeményei. II. Elbeszélő költeményei. III. Elbeszélő költeményei. IV. Műfordításai. V. Prózai dolgozatai. Rendezte és gondozta Dr. Voinovich Géza. Bp.,(1924),Franklin, 232 p.+2 t.+235+357+356+382 p. Kiadói festett, dúsan aranyozott kék egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, gerinccel, a IV. kötet elülső borítón folttal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
EUR
,
82,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Dickens Károly Karácsonyi történetei. 1-5. kötet.   1. kötet: Az elátkozott ember és az alku, melyet a Szellemmel kötött. Fordította: Balla Mihály. Harmadik kiadás. 213 p.+ 3 t.  2. kötet: A harangjáték: Történet a rossz tündérekről és néhány harangról, mely kiharangozott egy ó-esztendőt és beharangozott egy uj évet. Fordította: Balla Mihály. 192 p.+ 3 t.  3. kötet: Akinek tücsök szól a tűzhelyén... Fordította: Benedek Marcell. 188 p.+4 t.  4. kötet: Az élet küzdelmei. Fordította Benedek Marcell. 224 p.+3 t.  5. kötet: Karácsonyi ének prózában vagyis karácsonyi kísértet-história. Fordította: Benedek Marcell. 176 p.+3 t.  Bp.,é.n. (cca 1920-1921), Dante,(Thalia Kultura Rt.-ny.)  A kötéstábla és a gerinc rajza Végh Gusztáv munkája. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal.  Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
16132.

Dickens Károly Karácsonyi történetei. 1-5. kötet. 1. kötet: Az elátkozott ember és az alku, melyet a Szellemmel kötött. Fordította: Balla Mihály. Harmadik kiadás. 213 p.+ 3 t. 2. kötet: A harangjáték: Történet a rossz tündérekről és néhány harangról, mely kiharangozott egy ó-esztendőt és beharangozott egy uj évet. Fordította: Balla Mihály. 192 p.+ 3 t. 3. kötet: Akinek tücsök szól a tűzhelyén... Fordította: Benedek Marcell. 188 p.+4 t. 4. kötet: Az élet küzdelmei. Fordította Benedek Marcell. 224 p.+3 t. 5. kötet: Karácsonyi ének prózában vagyis karácsonyi kísértet-história. Fordította: Benedek Marcell. 176 p.+3 t. Bp.,é.n. (cca 1920-1921), Dante,(Thalia Kultura Rt.-ny.) A kötéstábla és a gerinc rajza Végh Gusztáv munkája. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Ponson du Terrail: Egy király ifjúsága 1-8. kötet.   Egy király ifjusága I-III. kötet: 1. A szép aranyművesné. 2. A navarrai herceg szerelmei. 3. A flórenci méregkeverő.  A két Henrik harca I-III. kötet: 1. A négy alsó szövetsége. 2. A meudoni fehér ház. 3. Szent-Bertalan-éj.   A Valois család tragédiája I-II. kötet:  1. Montpensier hercegnő.  2. A király-gyilkosság.   Fordította: Dr. Endre Dénes.  Bp.,[1928],Palladis Rt., 255+1+296+287+320+303+271+304+320 p. Kiadói aranyozott díszes egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett felső lapélekkel. Szép állapotban.
16133.

Ponson du Terrail: Egy király ifjúsága 1-8. kötet. Egy király ifjusága I-III. kötet: 1. A szép aranyművesné. 2. A navarrai herceg szerelmei. 3. A flórenci méregkeverő. A két Henrik harca I-III. kötet: 1. A négy alsó szövetsége. 2. A meudoni fehér ház. 3. Szent-Bertalan-éj. A Valois család tragédiája I-II. kötet: 1. Montpensier hercegnő. 2. A király-gyilkosság. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp.,[1928],Palladis Rt., 255+1+296+287+320+303+271+304+320 p. Kiadói aranyozott díszes egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett felső lapélekkel. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Zágoni Mikes Kelemen: Törökországi levelei. Bp., 1906, Franklin Társulat. Díszes bőrkötésben, jó állapotban.
16134.

Zágoni Mikes Kelemen: Törökországi levelei. Bp., 1906, Franklin Társulat. Díszes bőrkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
EUR
,
32,35
USD
Zahl der Gebote:
3
Shakspere összes színművei I-III. kötet. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító szakadozott, foltos, ezt leszámítva alapvetően jó állapotban.
16135.

Shakspere összes színművei I-III. kötet. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító szakadozott, foltos, ezt leszámítva alapvetően jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Jókai Mór: Tarka élet. 1-2. kötet. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 6+160+160 p. Második, változatlan kiadás. Korabeli átkötött, félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos, a hátsó szennylap kissé hiányos, a kötéstáblán bejegyzéssel. Ritka!
16136.

Jókai Mór: Tarka élet. 1-2. kötet. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 6+160+160 p. Második, változatlan kiadás. Korabeli átkötött, félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos, a hátsó szennylap kissé hiányos, a kötéstáblán bejegyzéssel. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Jókai Mór: A varchoniták. (Jókai Mór munkái. Népszerű kiadás.) Pest, 1857, Heckenast Gusztáv, 111 p. Első kiadás. (Tévesen második kiadás szerepel benne.) Korabeli félvászon-kötés, névbejegyzéssel, kissé foltos lapokkal. Ritka! Aukción még nem szerepelt.
16137.

Jókai Mór: A varchoniták. (Jókai Mór munkái. Népszerű kiadás.) Pest, 1857, Heckenast Gusztáv, 111 p. Első kiadás. (Tévesen második kiadás szerepel benne.) Korabeli félvászon-kötés, névbejegyzéssel, kissé foltos lapokkal. Ritka! Aukción még nem szerepelt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Friedrich Reinhold Kreutzwald: Kalevipoeg Kunstis. Tallinn,1969, Eesti NSV Kunst. Orosz, és észt nyelven, számos illusztrációval. Kiadói illusztrált egészbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel./ Leather-binding, with little bit damaged spine, and worn cover, in Estonian and Russian language.
16138.

Friedrich Reinhold Kreutzwald: Kalevipoeg Kunstis. Tallinn,1969, Eesti NSV Kunst. Orosz, és észt nyelven, számos illusztrációval. Kiadói illusztrált egészbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel./ Leather-binding, with little bit damaged spine, and worn cover, in Estonian and Russian language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Turóczi-Trostler József: Kegyességre serkentő, szíveket vidámító, elmét mulattató históriák és mesés fabulák, melyeket . . . egybeszedegetett . . . - - Gyomán, 1939. Kner Izidor. 98 p., 2 sztl. lev Megjelent 500 példányban. Fűzve, kiadói, papírborítóban. kis szakadással
16139.

Turóczi-Trostler József: Kegyességre serkentő, szíveket vidámító, elmét mulattató históriák és mesés fabulák, melyeket . . . egybeszedegetett . . . - - Gyomán, 1939. Kner Izidor. 98 p., 2 sztl. lev Megjelent 500 példányban. Fűzve, kiadói, papírborítóban. kis szakadással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Girardin Emilné: Pontanges Marquis. Franciából fordítá: Salamon Ferencné. Pest, 1854, Lukács L. és Társa-ny., 2+310+2 p. Későbbi félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos.  Mme Emile de Girardin, (Delphine Gay, Delphine Girardin, (1804-1855)) francia írónő, Emile Girardin (1806-1881) francia újságíró, kiadó, politikus felesége.  A fordítás Salamon Ferenc (1825-1892) történész, esztéta, színikritikus, MTA tag, és műfordító munkája.   Egyetlen kiadás. Ritka!
16140.

Girardin Emilné: Pontanges Marquis. Franciából fordítá: Salamon Ferencné. Pest, 1854, Lukács L. és Társa-ny., 2+310+2 p. Későbbi félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos. Mme Emile de Girardin, (Delphine Gay, Delphine Girardin, (1804-1855)) francia írónő, Emile Girardin (1806-1881) francia újságíró, kiadó, politikus felesége. A fordítás Salamon Ferenc (1825-1892) történész, esztéta, színikritikus, MTA tag, és műfordító munkája. Egyetlen kiadás. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Bodnár Gáspár: A mi népünk. Egyszerű történetek a falusi tűzhelyekről. Szatmár, 1899, Pázmány-sajtó, 190+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, javított gerinccel, egyébként jó állapotban. Első kiadás. Ritka!
16141.

Bodnár Gáspár: A mi népünk. Egyszerű történetek a falusi tűzhelyekről. Szatmár, 1899, "Pázmány-sajtó", 190+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, javított gerinccel, egyébként jó állapotban. Első kiadás. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse