Gorka Géza (1895-1971): Art deco ülő női figura könyvtámasz. Repesztet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/326/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Keramiken~500006/Gorka-Geza-1895-1971-Art-deco-ulo-noi-figura-konyvtamasz-Repesztett-mazas-keramia-jelz~II1815330
1815330
11078
326
48000
Art-ceramics
Beschreibung: Gorka Géza (1895-1971): Art deco ülő női figura könyvtámasz. Repesztett mázas kerámia, jelzett (Nográdverőce), h:18 cm, m:13 cm
: vörös_iván