Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 217

Mihályfalusi Dr. Forgon Mihály: Gömör-Kishont vármegye nemes családai. II. kötet. K-Z. Kolozsvárt, 1909, Gámán J., 361+7 p. Átkötött papírkötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor felhasználták, a hátsó borítót bekötötték, az utolsó lapon folt.
16000.

Rufpreis:
6 000 HUF
16001.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
16002.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
16003.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Holub [Emil]: [A Fokvárostól a masukulumbék országába 1883-1887, és kivonat a Hét év Afrikában című műből 1872-1879]. 1-2. köt.  Bp., 1890-1891, Ráth Mór. Mindkét kötet címlapja hiányzik. Kissé kopott félvászon kötésben.
16004.

Holub [Emil]: [A Fokvárostól a masukulumbék országába 1883-1887, és kivonat a "Hét év Afrikában" című műből 1872-1879]. 1-2. köt. Bp., 1890-1891, Ráth Mór. Mindkét kötet címlapja hiányzik. Kissé kopott félvászon kötésben.

Rufpreis:
1 000 HUF
20
Település-iskola-társadalom. Tanulmányok Győr-Moson-Sopron megye és Burgenland iskolatörténetéből. Szerk.: Kovátsné Németh Mária. Győr, 1996, Magyar Pedagógiai Társaság Győr-Moson-Sopron Megyei Tagozata. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. A szerkesztő bizottság elnökének,  Kovátsné Németh Mária dedikációjával.
16005.

Rufpreis:
8 000 HUF
16006.

Rufpreis:
5 000 HUF
1940 Budapest Városfejlesztési Programmja. Az 1937. évi VI. Tc alapján készítendő fejlesztési terv. 149p + 10 térképmelléklet. Sérült vászon tékában.
16007.

Rufpreis:
5 000 HUF
Mukicsné Kozár Mária/Marija Kozar-Mukic: Szlovénvidék. A Szlovén Etnikai Terület Néprajzi Topográfiája 20. század. / Slovensko porabje. Etnoloska Topografija Slovenskega Etnicega Ozemlja. Ljubljana-Szombathely, 1984, Edvard Kardelj Egyetem Bölcsézettudományi Karának Tudományos Intézete-Savaria Múzeum, 225+2+21+1 p. Fekete-fehér fotókkal, két térképpel illusztrálva. Magyar és szlovén nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
16008.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
16009.

Rufpreis:
2 400 HUF
16010.

Rufpreis:
2 000 HUF
16011.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF