Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 170

16446.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,68
27,94
16447.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,68
27,94
Megyeri Anna: A földre építek, az égben bízom. A Morandini építészcsalád a Monarchiában. Zalaegerszeg, 2010, Salla Közhasznú Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálta. Kiadói papírkötés.
16448.

Rufpreis:
8 000 HUF
Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp.,1994, Kulturtrade. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
16449.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Dr. D. Joseph: Geschichte der Baukunst vom altertum bis zur neuzeit. 1-3/1-3/2. kötet.(Négy kötetben.) Leipzig,én.,A. Schumanns Verlag. Harmadik kiadás. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,a gerinceken kisebb sérüléssel.
16450.

Rufpreis:
6 000 HUF
Gabriele Fahr-Becker: Wiener Werkstätte 1903-1932. Köln, 2008, Taschen. Német nyelven, gazdag képanyaggal. Kiadói kartonáltpapír-kötés, kiadói papír védőborítóban. /  Paperbinding, in German language.
16451.

Rufpreis:
2 000 HUF
11
16452.

Rufpreis:
3 000 HUF
Hárs Éva: Zsolnay Pécs. 1996, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16453.

Rufpreis:
3 000 HUF
Herend. Virágzó manufaktúra az ezredfordulón. Bp., 2004, Magyar Képek Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16454.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Régiségek. Képes enciklopédiája. Szerk.: Paul Atterbury-Lars Tharp. Fordította: Moskovszky Éva. Bp.,1994, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
16455.

Rufpreis:
3 000 HUF
Sothebys American Renaissance. 2006. Angol nyelven, gazdag képanyaggal. Papírkötés, a borítón kis sérüléssel, egyébként jó állapotban. Sothebys aukciós katalógus.
16456.

Sotheby's American Renaissance. 2006. Angol nyelven, gazdag képanyaggal. Papírkötés, a borítón kis sérüléssel, egyébként jó állapotban. Sotheby's aukciós katalógus.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Millers Collectables Price Guide. London, 1996-1997. Reed. Sok képpel, árakkal, angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. / In English, paperback.
16457.

Miller's Collectables Price Guide. London, 1996-1997. Reed. Sok képpel, árakkal, angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. / In English, paperback.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF