Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 367

16901.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
16902.

Rufpreis:
6 000 HUF
16903.

Rufpreis:
6 000 HUF
Szigetvári Iván: A százéves Petőfi. Jellemrajz. Bp., 1922, Székasi Sacelláry Pál. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16904.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
16905.

Rufpreis:
6 000 HUF
16906.

Rufpreis:
6 000 HUF
16907.

Rufpreis:
4 000 HUF
16908.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Reményik Sándor: Magasfeszültség. Versek. 1935-1940. Bp., 1940, Erdélyi Szépmíves Céh. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincén kis sérüléssel.
16909.

Rufpreis:
3 000 HUF
16910.

Rufpreis:
5 000 HUF
16911.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
H. Becher Stowe: Tamás bátya kunyhója. I-II. kötet (teljes). Angolból átdolgozta Darvai Móric. Budapest, é. n. Lampel Róbert. 179 [1] p. 12 t.; 185 [1] p. 8 t. A két kötet egységes, kiadói, díszesen aranyozott és festett egészvászon-kötésben.
16912.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF