Zsolnay bambusz mintás süteményes tányérok ( 6 db), kézzel festett, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/320/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~500007/Zsolnay-bambusz-mintas-sutemenyes-tanyerok-6-db-kezzel-festett-jelzett-kopas-nyomokkal-~II1767032
1767032
11129
320
28000
Rufpreis:
28 000 HUF 75,68 EUR , 82,35 USD
Beschreibung: Zsolnay bambusz mintás süteményes tányérok ( 6 db), kézzel festett, jelzett, kopás nyomokkal, d:17,5 ( 6×)
: vörös_iván