A Magyar Korona Országainak Posta és Távirdai Térképe 1894
Bp., 1894., Posner Károly Lajos és Fia Térképészeti Műintézetének metszése és nyomása, 1p. Jelmagyarázattal. A Magy. Kir. Államvasútakon kívül üzemet vivő magyar vasúttársaságok vonalaival. A fő és székváros területén működő posta és távirdai hivatalok feltüntetésével. 184 cm x 135,5 cm.
Vászonra kasírozva. Hajtásoknál néhol kopott.